Що робили рятувальники на "Коагулянті" Есть фото

28 Вересня 2021 15:07  0  655

Події містаЩо робили рятувальники на "Коагулянті"

28 вересня рятувальники провели профілактичну бесіду з працівниками Пологівського хімічного заводу «Коагулянт»


Під час даного заходу співробітники ДСНС розповіли про небезпеку використання електрообігрівальних приладів. Про можливі наслідки, які можуть виникнути внаслідок порушення правил пожежної безпеки.

 

Наголосили, що зазвичай саме необережність чи неуважність громадян призводить до пожеж, загорянь, травмування та втрати людського життя, нагадали, що забороняється одночасно підключати кілька електроприладів до однієї розетки – це призводить до надмірного нагріву дротів живлення, руйнування їх ізоляції, розплавлення і загоряння розеток. Роз’яснили вимоги пожежної безпеки у побуті та під час перебування на роботі, розповіли статистику пожеж, їх причини та наслідки.

 

Фахівці Служби порятунку наголошували, що у випадку виникнення пожежі необхідно не панікуючи зателефонувати за номером 101 та повідомити адресу, де сталося загоряння. По закінченні бесід фахівці ДСНС роздали працюючому персоналу листівки із застережливою інформацією.

 

Шановні громадяни! Бережіть себе та своїх близьких! Тільки дотримання правил пожежної безпеки дозволить надійно захистити вас і ваш будинок від пожеж.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
1
Сміх
1
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)