Яка ситуація з ринком праці в Пологівському районі

8 Вересня 2021 15:00  0  750

Події містаЯка ситуація з ринком праці в Пологівському районі

За січень-серпень 2021 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 1754 безробітних, які перебували на обліку в Пологівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості, що на 6,9 % менше минулорічного показника.

 

За сприяння центру зайнятості протягом січня-серпня 2021 року 757 осіб знайшли роботу, в тому числі 681 безробітних, з них 4 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та 22 безробітних – учасників АТО/ООС.

 

З початку року 1 особу працевлаштовано на нове робоче місце, за яке здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцю, 38 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

 

З початку року 70 осіб взяли участь в роботах тимчасового характеру.

 

Станом на 8 вересня 2021 року на обліку в центрі зайнятості перебуває 515 безробітних.

 

Кількість вакансій у базі даних центру зайнятості на 8 вересня 2021 року становить 30 одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – кухарі, продавці, електрогазозварники, слюсарі, токарі, оглядачі-ремонтники вагонів, складачі поїздів, ливарники санітарно-будівельних виробів на стенді, трактористи та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають підсобних робітників, двірників, дорожніх робітників.

 

 

 Джерело: Пологівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
7
Сміх
4
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)