Бляхарам запропонують пільгове розмитнення

2 Липня в 08:30  0  1162

АвтоМотоБляхарам запропонують пільгове розмитнення

А за порушення митних правил будуть височезні штрафи


Уже кілька років в Україні намагаються врегулювати питання щодо ввезення так званих «євроблях». Поки законотворці сперечаються, ділки курують тіньовими схемами, а люди порушують митні правила, на дорогах України з’явилися вже майже 3 мільйони автомобілів на іноземній реєстрації. І вони, керовані з єдиного центру, на незрозумілих підставах вимагають до себе якогось особливого ставлення.

 

Час від часу в парламенті з’являються законопроекти щодо легалізації таких автомобілів. Йдеться про пільгове розмитнення (також незрозуміло, на яких підставах) таких автомобілів.

 

Отже, за словами голови комітету з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної, нардепи наразі схиляються до того, щоб надати можливість розмитнити автомобілі за новими ставками. Вони розраховані таким чином, щоб захищали країну від екологічної шкоди, якої завдають старі автомобілі.

 

- Ставки будуть знижені. Зараз на новий автомобіль з об'ємом двигуна 1,6 тис куб см акциз становить 427 євро, віком до п'яти років - 2629 євро, понад п'ять років - 3906 євро, - сказала вона. - За цією шкалою, за новий автомобіль з таким об'ємом двигуна потрібно буде заплатити 150 євро, до п'яти років (Євро-5) - 300 євро, 2005-2009 роки випуску (Євро-4) - 750 євро, 2000-2004 роки (Євро-3) - 1500 євро.

 

Водночас за автомобілі стандарту Євро-2 доведеться заплатити 7500 євро.

 

Загалом пропонується встановити єдину формулу розрахунку акцизного збору для легкових автомобілів, яка дійсно трохи знижує податкове навантаження на ввезення та усуває градацію, засновану на віці авто та об'ємі двигуна.

 

Акцизний податок для ввезення в Україну авто з бензиновим двигуном буде 50 євро, для авто на дизелі — 75 євро. До базових ставок будуть застосовані коефіцієнти двигуна та віку. Показник обсягу двигуна буде ділитися на 1000.

 

Варто зазначити щодо вартості розмитнення: змінити пропонують лише ставки акцизного податку на авто, а от ПДВ (20% від вартості авто), мито (10% від вартості) та збір у Пенсійний фонд (3–5%) залишаються в тих самих межах.

 

Також пропонують ввести обмеження на ввезення авто без грошового забезпечення. Зокрема в режимі тимчасового ввезення нерезидент зможе ввезти лише одне авто.

 

Наступні транспортні засоби можна буде ввезти під гарантії. Наприклад, фінансова установа візьме на себе зобов’язання сплатити всі митні платежі, якщо автівку не вивезуть згідно із законом.

 

Посилюється відповідальність за порушення митних правил

 

Штраф розміром 34000 гривень отримує людина, яка ввезла автомобіль у режимі транзиту або тимчасового ввезення, за те, що передала авто у володіння, користування чи розпорядження іншим особам, використовувала авто для цілей підприємницької діяльності або отримання доходів (для роботи в таксі, наприклад), за розкомплектування авто.

 

Порушником є і особа, яка отримає таке авто у користування чи використовуватиме таку машину для підприємницької діяльності. За це перший штраф – 8,5 тисячі гривень, за повторне порушення – 170 тисяч гривень із можливістю позбавити права керування на рік та оплатним вилученням авто за кошт порушника. За невчасне вивезення транзитного авто пропонують стягувати штрафи залежно від кількості днів прострочення аж до можливості конфіскації транспортного засобу.

 

«Бляхарі» вже на контролі

 

Поки у парламенті лише розводять балаканину, у Кабміні вже дали добро поліції контролювати ввезення автомобілів на іноземній реєстрації. У постанові Кабміну №479 "Про реалізацію експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів" йдеться про те, що відтепер поліція буде присутня на території пунктів митного контролю, у пунктах пропуску та інших місцях, де органи ДФС здійснюють митні формальності.

 

Постанову було оприлюднено на офіційному порталі 21 червня і вона набула чинності. Відтепер патрульні цілодобово зможуть контролювати процес ввезення автомобілів, наявність всіх документів на нього і припиняти усі можливі схеми ухилення від легального ввезення транспортних засобів в Україну.

 

Крім того, поліції дали доступ до автоматизованої системи митного оформлення "Інспектор-2006". Метою нововведень є боротьба з порушенням митних правил і припинення будь-яких корупційних схем.

 

Експеримент триватиме до 31 грудня 2018 року. А ймовірність продовження контролю буде залежати від результатів, які буде видно із звітів ДФС, МВС і Мінфіну.

 

Приклад розмитнення


Автомобіль «Фольксваген Гольф», 2008 рік, дизель, 1900 кубів.

 

Акцизний податок авто з дизельним двигуном - 75 євро

 

Коефіцієнт двигуна (ділити на 1000) – 1,8.

 

Вік – 10 років.

 

Акцизний збір – 75*1,9*10=1425 євро

 

Плюс ПДВ (20% від вартості авто), мито (10% від вартості) та збір у Пенсійний фонд (3–5%) – залишаються незмінними.


Загалом вартість розмитнення такого автомобіля становитиме – акцизний збір – 1425 євро + мито – 220 євро + ПДВ – 769 + Пенсій ний фонд – 115 = 4729 євро

 

У Литві такий автомобіль можна придбати за 2,2 тисячі євро

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)