Яйця у Пологах по 40 гривень - не межа... Есть фото

2 Вересня 2021 15:23  0  1122

АктуальноЯйця у Пологах по 40 гривень - не межа...

В Україні вже понад тиждень ростуть в ціні яйця. Загалом за рік вартість продукту збільшилася на третину


Серед причин – подорожчання кормових культур і скорочення підприємствами експорту яєць і, відповідно, валютної виручки. Наразі в пологівських магазинах вартість десятка яєць коливається від 29 гривень до 34 за десяток, а органічних і преміальних – 42 грн.

 

За словами експертів ціни будуть залишатися високими як мінімум до новорічних свят, тож вартість в 40 гривень за десяток ще не межа.

 

oly

 

"Зменшується пропозиція на ринку в зимові місяці, ціна зростає. Влітку пропозиція більше – ціна максимально знижується. Це зростання буде тривати приблизно до новорічних свят, тоді зазвичай максимально висока ціна на яйця, і ця висока ціна протримається десь до першого тепла", – зазначає експерт Світлана Литвин.

 

Нагадаємо, виробництво яєць в Україні в січні-липні 2021 року скоротилося на 14,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і, таким чином, скорочення обсягів їх виробництва в липні відбувалося 17 місяців поспіль, починаючи з березня 2020 року.

 

За даними Держстату, у 2021-му в Україні середнє зростання оптових цін на продукти харчування склало 6%. Найбільше подорожчала соняшникова олія. Також значно зросли ціни і на цукор.

 

oly

 

На Пологівщині вартість соняшникової олії варіюється від 43 до 58 гривень за 0,9 л, цукор вартує 25 - 27 гривень за кіло, а кілограм білого кристалічного - 33 гривні.

 

oly

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
5
Сміх
25
Жах
19
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)