Останній злет МАЕСТРО, останнє фото ...

4 Липня 2018 09:29  0  2564

ОсобистістьОстанній злет МАЕСТРО, останнє фото ...

З 24 червня по 30 червня в м. Одеса проходив міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Казки Чорного моря».


Взяти участь у конкурсі прийняв рішення зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз» Пологівського РБК під керівництвом свого очільника Ромео Гаспаряна.

 

В програмі фестивалю був не тільки конкурс, визначення переможців і гала-концерт, а й активний, змістовний відпочинок учасників з анімаційними програмами на пляжі, тематичними вечірками, конкурси краси, майстер-класи.


На розсуд журі «Союз» представив дві танцювальні композиції «У джерела» і Аджарський танець в жанрі народної хореографії.


Участь у конкурсі для «Союзу» була успішною, і радості дітей не було меж, коли оголосили результати: зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз» Пологівського РБК виборов титул «ГРАН-ПРІ»; в номінації «естрадний вокал» І місце здобула вихованка Пологівського РБК Аліса Приходько, яка також є учасницею «Союзу».

 

Як раніше повідомлялиина rayonka.com вночі цього ж дня перемога набула сумної окраси. На превеликий жаль, керівник колективу не впорався з хворобою, і його душа пішла у небуття. Серце Ромео Гаспаряна, видатного пологівця, Заслуженого працівника культури України, артиста, хореографа, талановитої особистості, гарної людини зупинилося.


Зірка Ромео Гаспаряна не згасла, а запалала фарбами тяжкої скорботи, печалі і, як поштовх в пам’ять про свого керівника, новими творчими ідеями.

 

Цей конкурс буде вписано в скарбницю досягнень «Союзу» як останній злет його керівника Ромео Гаспаряна.

 

За інформацією відділу культури і туризму

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)