Роман Агаєв – 7-кратний чемпіон України серед студентів Есть фото

28 Листопада в 14:59  0  560

СпортРоман Агаєв – 7-кратний чемпіон України серед студентів

26-27 листопада під егідою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відбувся VI (6) Чемпіонат України з армспорту серед студентів вищих навчальних закладів. Змагання пройшли у місті Харків на базі спортивного комплексу НТУ «ХПІ» (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут). Про це йдеться на сайті ЗНУ. У Чемпіонаті взяли участь близько 200 студентів - спортсменів майже з 50 ВНЗ України. Серед них був і студент-магістрант юридичного факультету ЗНУ Роман Агаєв.

Роман за студентські роки на цих змаганнях вже становився 5-кратним чемпіоном і 3-кратним срібним призером у ваговій категорії 55 кг. У цьому році студент вперше випробував свої сили у ваговій категорії 60 кілограмів. У змаганнях на лівій та правій руці Роману не було рівних.

Хлопець впевнено, отримавши перемогу у фінальному поєдинку над студентом господарем змагань (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут) на лівій руці, став чемпіоном категорії. В змаганнях на праву руку Роман у фінальному поєдинку, впевнено перемігши представника Вінницького національно-технічного університету, став найсильнішим студентом України у своїй ваговій категорії. Таким чином, Роман гідно представив ЗНУ на цьому чемпіонаті України та в підсумку за студентські роки став 7 кратним чемпіоном України серед студентів.