Осіннє рівнодення-2018: якого числа і що потрібно робити

20 Вересня в 06:58  0  907

АсортіОсіннє рівнодення-2018: якого числа і що потрібно робити

У 2018 році осіннє рівнодення відбудеться 23 вересня


Осіннє рівнодення - один із двох днів у році, коли день дорівнює ночі. З точки зору астрономії, в цей день лінія світлоподілу, що розділяє освітлену і неосвітлену Сонцем частину Землі, проходить по обом її полюсам і перпендикулярна до екватора.

 

Сонце ж у цей день перетинає екватор і переходить в південну півкулю.

 

Коли осіннє рівнодення 2018

Зазвичай осіннє рівнодення проходить 22 або 23 вересня. У 2018 році перехід Сонця в південну півкулю відбудеться о 01.54 за Гринвічем (03.54 за київським часом) 23 вересня. Потім день ставатиме коротшим аж до дня зимового сонцестояння - у цьому році 21 грудня.

 

Що потрібно робити в день осіннього рівнодення

За своїми енергетичними особливостями рівнодення прирівнюють до молодика, тому вважається, що цей день підходить для будь-яких починань справ. Також у цей день можна і треба загадувати бажання, енергія рівнодення посприяє їх виконанню.

 

Оскільки в цьому році Сонце в момент перетину екватора знаходиться в знаку Терезів, астрологи радять приділити трохи часу собі і провести його на самоті, медитуючи і приводячи свої думки до ладу.

 

З давніх часів день осіннього рівнодення асоціюється з достатком, оскільки в цей час весь урожай вже зібрано і запаси продуктів на зиму повні. Згідно з прикметами, для залучення достатку варто приготувати що-небуть з продуктами нового врожаю, для посилення ефекту страва має бути круглою, наприклад, пиріг з яблуками або запечений гарбуз. Також можна тричі перерахувати наявні гроші, і написати на папері суму, яку б хотіли бачити у гаманці.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

 

 

Пологи (г.)