Грошові винагороди учням, матеріальна допомога пологівцям та встановлення пам'ятного знаку: рішення, прийняті на виконкомі

26 Травня 2021 08:47  0  871

Події містаГрошові винагороди учням, матеріальна допомога пологівцям та встановлення пам'ятного знаку: рішення, прийняті на виконкомі

Під час травневого засідання виконавчого комітету Пологівської міської ради члени виконкому розглянули та затвердили 26 питань.

 

Підіймалися бюджетні питання, опіки та піклування, визначення місць для розміщення засобів пересувної торговельної мережі з продажу квасу, встановлення режиму роботи літнього майданчика на території РЦ “Юність”. Надано дозволи на підключення абонентів до водопровідної та каналізаційної мереж.

 

100 мешканців громади отримають грошову допомогу

Члени виконкому погодили надання матеріальної допомоги 100 мешканцям Пологівської громади. Зокрема, одноразову допомогу надали для проведення хірургічного лікування катаракти та для проведення ендопротезування колінного, тазостегнового суглобів, післяопераційної реабілітації та на покращення складних життєвих умов.

 

Матеріальну допомогу нададуть і застрахованим підприємцям, робота яких була тимчасово зупинена внаслідок запровадження у 2021 році обмежувальних протиепідемічних заходів.

 

Понад 90 учнів громади отримають грошові винагороди

Підтримано проєкт про затвердження списків учнів закладів загальної середньої освіти Пологівської міської ради для нагородження їх грошовими винагородами.

 

Згідно з Програмою «Обдарована молодь» на 2021 рік винагороди отримають більше 90 учнів громади, які стали переможцями в національному етапі інтелектуальних, спортивних та мистецьких конкурсів та змагань; учні, які стали переможцями обласного етапу інтелектуальних, спортивних та мистецьких конкурсів та змагань; учні, які за підсумками навчального року мають високі досягнення у навчанні (10-12 балів), брали активну участь у суспільному житті школи, стали учасниками обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсів, виставок, фестивалів, спортивних змагань.


Пам'ятний знак загиблим євреям
Члени виконкому погодили місце розміщення та встановлення пам'ятного знаку на єврейській ділянці кладовища в селі Пологи Пологівського району. З відповідним листом до Пологівської міської ради звернулася об'єднана єврейська община України з міста Дніпра.


Рішення направили до відділу архітектури, містобудування та капітального будівництва виконавчого комітету Пологівської міської ради та до єврейської общини.


Інші питання

Розглянули члени виконкому і проєкт створення Координаційної ради з питань гендерної рівності в Пологівській міській територіальній громаді, затвердили її склад та Положення про неї.


Також розглянули звіт про виконання бюджету Пологівської міської територіальної громади по доходах та видатках за I квартал 2021 року та затвердити загальний список громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку у Тарасівському старостинському окрузі Пологівської міської ради станом на 1 січня 2021.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
5
Сміх
6
Жах
15
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)