Чи правда, що риба на Пологівщині зникає

25 Серпня в 08:22  0  865

На районіЧи правда, що риба на Пологівщині зникає

У випуску “Районки” від 22 серпня у статті “Риба на Пологівщині починає зникати” ми публікували громадську думку з приводу даного запитання.


Дійсно більшість пологівських рибалок скаржаться, що навіть заплативши гроші за риболовлю на орендованому ставку, не отримуєш улову в тій кількості, що можна було б наловити раніше і до того ж безкоштовно. Чи справді наші ставки перестали активно зариблюватися чи орендарі ідуть на всілякі хитрощі, аби рибалка наловив якомога менше риби.


Журналісти Газети відправили запит до Управління державного агентства рибного господарства у Запорізькій області з питаннями, які турбують не лише нас.


“Станом на 20. 08. 2018 року в Пологівському районі налічується 98 ставків, загальною площею 510, 6291 га (відповідно до інформації, наданої Департаментом екології та природних ресурсів ЗОДА). З них орендованих - 28, загальною площею - 250, 4198 га. Згідно з наданими звітами у 2017 році суб'єктами аквакультури було виловлено близько 4 тонни коропа (сазана) та 20 тонн рослиноїдних (товстолоб та білий амур). Натомість, всього водні об'єкти в 2017 році було зариблено в таких кількостях: близько 0, 4 тонни коропа та 1 тонна рослиноїдних", - йдеться у відповіді.


Тож орендовані аквакультури на Пологівщині зариблюються та хоча б якось доглядаються, а що говорити про ту добру половину водних об'єктів, які, можна сказати, самі собі дозволені. Можливо риби й поменшало - хто знає? Адже за рибу в ставках, які не перебувають в оренді ніхто не звітує, та й не зариблює також.

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)