Результати ЗНО школярів з Запорізької області цьогоріч погіршилися

31 Серпня 2021 08:01  0  458

ОсвітаРезультати ЗНО школярів з Запорізької області цьогоріч погіршилися

Щорічні підсумки ЗНО доводять факт зниження рівня знань учнів шкіл Запоріжжя та області

 

Цьогорічні результати ЗНО запорізьких школярів виявилися невтішними. Кожна третя дитина в Запорізькій області не здала математику. Кожен п’ятий учень не здав історію. Мову та літературу – кожен десятий. Про це під час наради з педагогами зазначив голова Запорізької ОДА Олександр Старух.

 

Очільник області також звернув увагу на ще одну проблему – необхідність розпочинати новий навчальний рік в умовах зростання захворюваності на COVID-19.

 

“Динаміка захворюваності на COVID має тенденцію на зростання. Маємо збільшення завантаження ліжок з киснем з 4% до 15% . Як ви знаєте, діє постанова Кабміну, згідно з якою очне навчання з 1 вересня може відбуватися лише за умов, коли вакцинованими будуть не менше 80% персоналу. А які ж у нас показники вакцинованості серед вчителів області? Дошкільні заклади – 33% вакцинованого персоналу; позашкільна освіта – 4%; середня освіта – 50%; професійна освіта – 76% передвища освіта – 41% вища – 57%. Статистика каже сама за себе, коментарі зайві”, – наголосив Олександр Старух.

 


Джерело: 1news.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
1
Сміх
1
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)