"Волгозліт - 2021" у Пологах - ексклюзивні фото від Районки Есть фото Есть видео

18 Вересня 2021 12:44  0  4565

Події міста"Волгозліт - 2021" у Пологах - ексклюзивні фото від Районки

Сьогодні 18 вересня, вперше в Пологах, до свята Дня міста пройшла автомобільна зустріч ГАЗ - клубу “Волга - 24”. Раніше парад ретроавтомобілів проходив у сусідньому Гуляйполі


ГАЗ «Волга» — назва ряду легкових автомобілів середнього класу, що випускалися на Горьківському автомобільному заводі протягом 1956-2010 років.

 

На Пологівський Волгозліт зареєстровано 43 екіпажі ряду “Волга” із Запоріжжя, Василівки, Оріхова, Гуляйполя, Маріуполя, Дніпра, Енергодара, Харкова, Поліг.

 

Серед пологівців вже є члени автомобільного клубу. Мінімум два рази на рік проходить зліт автолюбителів, крім того, вихідними - зустрічі у Запоріжжі. Спілкуються члени клубу між собою у інтернет групах - вайбер, інстаграм, фейсбук, - розповів учасник і куратор Волгозльоту у Пологах Костянтин Голушко.

 

oly

 

На Волгах водії проїхалися колоною по центральній частині міста, потім за планом відвідування майстерні “Добра глина”, музею локомотивного депо та дитячий центр соціальнопсихологічної реабілітації.

 

В кінці волгозлітяни отримали нагороди від міського голови, а ті своєю чергою подарували очільнику сувеніри від клубу "Волгозліту".

 

Пологівці були в захваті від такого параду раритетних автомобілів марки ГАЗ-Волги. Всі бажаючі могли сфотографуватись біля раритетних авто, а дітям навіть дозволяли покерувати, посигналити та просто посидіти в автомобілях.  Щож, не поганий початок святкування Дня міста. 

 

Більш детальний матеріал читайте у свіжому номері Районки від 22 вересня...

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

38
Супер
12
Сміх
6
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)