Реалії сьогодення: до сусіднього міста їдемо за 400, штраф платимо самі...

1 Листопада 2021 10:34  0  2534

АктуальноРеалії сьогодення: до сусіднього міста їдемо за 400, штраф платимо самі...

Як відомо, на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки пасажири приміських та міжрегіональних автобусів повинні мати з собою, так звані, "карантинні" документи. На сьогодні люд розділився навпіл, одні активно вакцинуються проти ковід, інші наполегливо відстоюють свої права, вважаючи, що держава вчиняє примусові акти щодо щеплення, маніпулюючи ситуацією з пандемією.

 

Щоразу кордони для повсякденного життя українців звужуються. Відтепер, просто до сусіднього міста не доїдеш, або ти маєш ковід-сертифікат чи ПЛР-тест, або ж при першій перевірці транспорту - опинишся поза зоною автобуса.... 

 

За словами пологівців доїхати без "карантинних" документів з Запоріжжя до Поліг можливо, деякі кмітливі водії беруть по 300 - 400 гривень. Гарантій, що ти доїдеш до назначеного міста  немає, адже якщо поліція зупинить транспорт, платити штраф доведеться саме пасажиру від 17 до 34 тисяч гривень. Можна "полиняти" на вагому суму коштів. 

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
5
Сміх
44
Жах
75
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)