Скільки разів в тиждень потрібно займатись сексом: поради експерта

12 Травня в 06:53  0  3492

Здоров'яСкільки разів в тиждень потрібно займатись сексом: поради експерта

Експерт в області сексу і стосунків Трейсі Кокс провела дослідження та визначила, скільки сексу насправді потрібно для щастя.

 

Про це пишуть на My Domaine.

 

Експерт проаналізувала результати досліджень на тему того, як кількість і регулярність сексу впливають на рівень щастя партнерів. Свої висновки вона обгрунтувала на основі результатів різних досліджень на тему кількості сексу, і в результаті визначила оптимальну кількість сексу для щастя.

 

Зважаючи на дослідження австралійських психологів у 2015 році, було виявлено, що в середньому пари займаються сексом один раз на тиждень. Проте Трейсі вважає, що сексом необхідно займатися три-чотири рази на тиждень, щоб підвищити рівень щастя і задоволеності відносинами з партнером.

 

Лібідо, фізична форма, етап відносин, рівень стресу, депресія, менопауза, хронічні хвороби, вживання алкоголю, дратівливість, злість, втома – всі ми люди, а не роботи, тому на наше життя, в тому числі і на сексуальну активність, роблять сильний вплив різні, часом не залежні від нас фактори, – наголошує вона.

 

До слова, Трейсі Кокс має академічну ступінь в області психології і випустила більше 10 книг з даної тематики.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)