ТОП - 8 Ранкових звичок від Анни Дуб, які допоможуть задати темп усьому дню

27 Квітня 2021 08:13  0  1011

АсортіТОП - 8 Ранкових звичок від Анни Дуб, які допоможуть задати темп усьому дню

"Звички людей створюють вектор напряму їх життів. Корисні ведуть до успіху, шкідливі - заважають на шляху. Особисто я вчилася та продовжую вчитися. Систематичне повторення певних ритуалів може вивести будні на новий рівень, набратися позитиву і мотивації для подвигів на день вперед. Ділюся своїми та хочу почитати про Ваші", - розповідає на своїй фейсбук сторінці головний лікар ЦПМСД Анна Дуб.


Звичка рано прокидатися
Фраза «хто рано встає, тому Бог подає» давно побита. Настрій - це порожня посудина, яку ми наповнюємо самостійно. І від цього наповнення може залежати наше подальше проведення часу, успіх або крах подальших справ. Медитація, приємні думки, мріяння, будь-які позитивні емоції з ранку допоможуть залишатися в настрої вдень.


Склянка води
Вода допомагає зберігати баланс вологи в організмі, виводити продукти розпаду. Склянка чистої води - відмінний засіб пробудження травної системи і усього організму в цілому.


Впровадження практики вдячності
Не полінуйтеся, візьміть ручку і листок паперу, напишіть на нім все, за що Ви вдячні кому-небудь, чому-небудь і самому собі. Прочитавши, прийде усвідомлення, скільки усього прекрасного у Вас є.


Посміхаємося
Ранок - цей лише щоденний початок, який дає нам саме життя, новий старт, новий шанс змінити все навкруги до кращого. Спробуйте «надіти» широку посмішку над силу і «носити» її впродовж двох хвилин.


Вчимося планувати
Приділіть 5-10 хвилин з ранку на складання зразкового плану дій. Корисні звички планування допоможуть зібратися з думками. Не соромтеся робити замітки, записувати у блокнот, заведіть додаток в телефоні. Це допоможе зробити день продуктивнішим.


Перерва на каву\чай
Цей ритуал дарує можливість провести 5-10 хвилин в тиші, наодинці зі своїми думками. Їх обволікаюче тепло і приємний аромат діють благотворно, даючи можливість зосередитися і перевести дух перед насущним днем.


Уранішні вправи
Уранішні звички людей можуть зміцнити не лише силу волі і мотивацію до активних дій, але і тіло і імунітет. Всього декілька фізичних вправ, виконаних з ранку, допоможуть почувати себе бадьоріше і здоровіше впродовж дня. Немає краще за звичку уранішньої зарядки. 20-30 хвилин правильних вправ і Ваше тіло бадьорі, тканини насичені киснем, який активно жене кров, і підготовлено до денних навантажень.


Захищаємося від соцмереж
Скільки цінного часу уранці або перед сном може відняти безглузде копання в стрічці?Не беріть телефон хоча би годину після прокидання. Важко, знаю. Краще почитайте з пів годинки книгу або подивіться пару-трійку мотиваційних відео на тему, що цікавить.


Правильний ранок - запорука успіху!

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
5
Сміх
4
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)