Що потрібно знати про реабілітаційне лікування?

30 Серпня в 08:46  0  397

На районіЩо потрібно знати про реабілітаційне лікування?

Реабілітаційне лікування – це необхідне продовження відновлення здоров’я та працездатності застрахованої особи (або її дитини) після перенесених захворювань і травм яке здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) та покриває 100% витрат.

 

Фонд фінансує медичну реабілітацію за профілями: нейрореабілітація, м’язово-скелетна, кардіо-пульмонарна, медико-психологічна учасників АТО, після оперативних втручань на органах (зору, травлення, сечо-статевої системи, жіночих статевих органах) та порушеннях перебігу вагітності.

 

Правом на відновлення здоров’я за рахунок коштів Фонду може скористатися кожна застрахована особа (яка сплачує та/або за яку сплачується єдиний соціальний внесок) у разі настання тимчасової непрацездатності в період роботи.

 

Застрахована особа після стаціонарного лікування має право на продовження відновлення здоров’я в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії (далі – ЛКК) лікувально-профілактичного закладу. Застрахована особа з порушенням перебігу вагітності може направлятися в реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу безпосередньо із жіночої консультації.

 

З 2018 року, щойно лікувальний заклад повідомляє Фонд про особу, яка потребує реабілітації, представник Фонду приходить в стаціонар до хворого, якому необхідно лише пред’явити паспорт і ідентифікаційний код, усю іншу інформацію Фонд самостійно дізнається в електронному реєстрі – без участі застрахованої особи. Роботу, пов’язану з підготовкою та оформленням документів, необхідних для отримання реабілітаційного лікування, будуть здійснювати працівники Фонду, а не застрахована особа.

 

Також, хворий має право вільного вибору реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу відповідно до показань. Термін лікування в реабілітаційному відділенні, який є необхідним для відновлення здоров’я та працездатності застрахованої особи визначається лікуючим лікарем та ЛКК, відповідно до профілю лікування та особливостей перебігу хвороби, але не більше 24 днів.

 

Так, з початку року за рахунок коштів Фонду отримали повний комплекс відновлювального лікування 60 працівників Пологівського та Гуляйпільського районів, загальною вартістю 751,284 тис.грн. Середня тривалість перебування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів складає 21 день. Вартість одного ліжко-дня на 2018 рік затверджено постановою Правління Фонду від 14.12.2017 № 71 для застрахованої особи в розмірі – 600,0 грн., для супроводжуючих осіб – 420,0 грн.

 

Всім працевлаштованим Пологівського та Гуляйпільського районів, які потребують тривалого стаціонарного лікування після перенесених захворювань з тяжкими наслідками, радимо звертатись до лікуючих лікарів і завідувачів профільних відділень КУ «Пологівська ЦРЛ», КУ «Гуляйпільська ЦРЛ» та КУ «Пологівська залізнична лікарня» за роз’ясненнями щодо медичних показань і протипоказань для направлення до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

 

Завідувач сектору з організації медичної реабілітації
Пологівського відділення управління
виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області
Колісник Т.В.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)