Запорізька область — на 17-му місці. Всеукраїнський моніторинг вакцинації

9 Липня 2021 07:53  0  502

Здоров'яЗапорізька область — на 17-му місці. Всеукраїнський моніторинг вакцинації

Запорізька область - на сімнадцятому місці в рейтингу регіонів України за кількістю провакцинованого населення


Про це у своєму коментарі Суспільному Запоріжжя сказав голова правління ГО “Антикорупційний штаб” Сергій Миткалик.

 

“Ми робили рейтинг областей, які найбільше провакциновані. Ми рахували кількість вакцинованих людей на 10 тис. населення. У лідерах Київська, Полтавська та Миколаївська області. Закривають рейтинг Луганська, Донецька, Чернігівська та Чернівецькі області. Там від 184 до 300 провакцинованих на 10 тис. населення. Зокрема Запорізька область посідає 17 місце нашого рейтингу: 413 вакцинованих осіб на 10 тис. населення”, - говорить Сергій Миткалик.

 

На думку Сергія Миткалика, піднятися у рейтингу можна, збільшивши кількість пунктів вакцинації, а також проводячи інформаційні кампанії, під час яких пояснювати необхідність імунізації.

 

Директор департаменту охорони здоров'я Запорізької ОДА Олексій Кулинич у телепроєкті Суспільного Запоріжжя “Сьогодні. Головне” відповідає: на темп імунізації впливає не лише кількість центрів масової вакцинації чи брак медичних працівників, які проводять щеплення, а також відсутність бажання населення вакцинуватися.

 

“Що стосується саме медичної системи і те, як це працює у нас в області, то ми можемо більше вакцинувати, але ця позиція (бажання більше вакцинувати - ред.) не може бути однобічною. Тобто ми говоримо, що у нас добровільна вакцинація. У нас є необхідність вакцинувати населення, аби люди не хворіли на COVID-19, а або перенесли його у легкій формі. Але для цього потрібне бажання населення, щоб все ж таки пройти вакцинацію”, - додає чиновник.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
3
Сміх
3
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)