Повідомляємо про появу престартера для бройлерів Есть фото

4 Березня 2019 15:30  0  3717

На правах рекламиПовідомляємо про появу престартера для бройлерів

Продукти TM Purina – це високоякісні, безпечні та екологічні комбікорми, премікси та концентрати для сільськогосподарських тварин без антибіотиків та стимуляторів росту, які орієнтовані передовсім на потреби невеликих ферм та приватних господарств, а також тварин домашнього утримання. Команда, яка працює для вас, налічує 17 тисяч співробітників у 250-ти представництвах у всьому світі, 15-ти дослідно-тваринницьких центрах у 40 країнах.

 

Розширення лінійки кормів для відгодівлі бройлерів.

 

Повідомляємо про появу в продуктовому портфелі Purina престартера для бройлерів 41023.

 

Готовий корм для бройлерів престартер 41023 органічно доповнить лінійку кормів для відгодівлі бройлерів та буде ідеальним початковим кормом для перших днів життя курчати, забезпечуючи коректний розвиток травного тракту.

 

Після вилуплення курча має певну кількість жовтка, якого повинно бути достатньо як джерела енергії та інших харчових складників до моменту прийому перших порцій корму. В нормальних умовах багато курчат мають доступ до корму лише через 36-48 годин після вилуплювання. Наслідком такого довгого періоду відсутності доступу до корму є втрата маси тіла. Білок і енергія, які містяться в жовтку, використовуються як для побутових потреб, так і для розвитку травного тракту. Протягом перших днів після вилуплювання маса травного тракту зростає набагато інтенсивніше, ніж загальна маса тіла. В разі довготривалого браку доступу до корму або годівлі невідповідним кормом, сповільнюється розвиток травного тракту. Якщо в більш пізній період курча отримає відповідну кількість корму, це може спричинити компенсаційний розвиток дванадцятипалої кишки, але звивиста та голодна кишка будуть недорозвинені. Наслідком такої ситуації є понижений рівень використання харчових складових корму, зростання конверсії корму, а також збільшення вартості виробництва. Окрім того, в недозрілому травному тракті корм перетравлюється повільніше, в результаті неперетравлені харчові складники є поживою для патогенних мікроорганізмів, інтенсивне розмноження яких спричинює інфекцію, а в екстремальних ситуаціях – смерть пташеняти.

 

До складу комбікормів Курка Натурка входять тільки натуральні та високопоживні інгредієнти, основу яких складають: кукурудза, пшениця, ячмінь, пшеничні висівки, макуха соєва, шрот соняшниковий, макуха соєва, вапнякове борошно, фосфати кормові, сіль, вітамінно-мінеральний комплекс, амінокислоти, рибне борошно.

 

 

 

Використовуючи корми Курка Натурка та дотримуючись усіх рекомендацій з годівлі, Ви отримаєте очікувані результати – здорову птицю, смачні та корисні мясо та яйця, а також швидкий ріст Вашої птиці. Через вміст усіх необхідних поживних речовин, від яких залежить ріст та розвиток птиці, використання кормів Курка Натурка надає перевагу в годівлі, зникає необхідність додавати до раціону птиці додаткові компоненти
для покращення результатів. Пропорція всіх складників корму розрахована таким чином, що Ваша птиця отримує все необхідне для нормально розвитку та росту.


Особливістю наших кормів є те, що вони розробені за індивідуальними рецептурами, що дозволяють зберігати комбікорм протягом 6-ти місяців, без зміни показників якості та користі компонентів.


Окрім кормів ми пропонуємо Вам постійну консультацію наших співробітників.


Приймаємо замовлення на добових бройлерів угорських порід! За телефоном: 099-361-16-79


Звертайтесь до офіційних представників ТМ «PURINA» у кожному районі. У Пологах звертайтесь за адресою: маг. «Фермер», вул. Чеберка, 35, вул. Магістральна, 176/178, вул. Магістральна, 495, ветаптека «Друг», магазин «Кормові добавки», вул. Сацького, 11є (колгоспний ринок).

 

Тел: 050-298-95-16, 066-121-66-94 Сайт: kombik.biz

 

Пам’ятайте: годуючи Вашу птицю, Ви годуєте Вашу родину!

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)