Перше, що побачите на малюнку, виявить ваші приховані страхи: короткий психологічний тест Есть фото

25 Жовтня 2021 11:26  0  1311

АсортіПерше, що побачите на малюнку, виявить ваші приховані страхи: короткий психологічний тест

Зображення - це чудовий спосіб для психологів дізнатися про вашу особистість та підсвідомість


Все залежить від того, що ви помічаєте першим, дивлячись на ілюстрацію. Зокрема, цей психологічний тест розповість вам про ваші несвідомі страхи та про те, що їх викликає.

 

Не потрібно ставитися до нього занадто серйозно, однак, якщо ви занепокоєні своїм емоційним станом, вас давно нічого не радувало, ви щоранку відчуваєте втому чи тривожність, зверніться за консультацією до спеціаліста.

 

Що ви бачите першим на цьому зображенні?

 oly

 


Якщо ви перш за все побачили маленьку дівчинку

oly


Можливо, у вас зберіглися страхи, пригнічені з дитинства. У свідомості дитини перебуває багато різних подій, які можуть вплинути на неї у майбутньому. Якщо їх не пояснити належним чином, вони можуть проявитися в дорослому віці різними способами, як-от залежність, страх, невідповідні бажання. Для емоційного розвитку важливі ваші стосунки з мамою. Якщо у дитинстві ви часто розлучалися з нею або під час дорослішання ваші стосунки не можна було назвати теплими, підсвідомі страхи іноді заважають вам брати на себе відповідальність і впливають на здатність приймати рішення зараз.

 

Якщо ви перш за все побачили метелика

uu


Метелик зазвичай символізує позитивні емоції. Однак, якщо залізти глибше у підсвідомість, метелик може характеризувати страх втратити шанс. Крім того, є ризик відчуття втрати - ви сумуєте за людьми, які більше не поруч із вами.

 

Якщо ви перш за все побачили малину

uu


У цьому випадку малина на зображенні розташована в центрі, і вона більшого, ніж в реальності, розміру. На малюнку вона символізує серце і кохання. Тож, якщо ви перш за все побачили малину, відповідь на те, що шукаєте, насправді знаходиться у серці. Ваш несвідомий страх виникає через опір любові та душевним почуттям.

 

Якщо ви перш за все побачили павука

oly


Арахнофобія - страх, що виникає у багатьох людей. Насправді це механізм виживання, який допоміг нам бути пильними щодо небезпечних об'єктів. Павук символізує оточення. Тож, якщо він кинувся вам у вічі першим, задумайтеся, чи почуваєтеся ви безпечно в повсякденному оточенні. Можливо, ви часто перевіряєте деталі, переосмислюєте кожен свій рух, турбуєтеся через дрібниці, які для вас не дрібниці, і майже завжди таки знаходите щось небезпечне поруч. Це заважає вам бачити красу навколо, помічати щасливі моменти і тих, хто вас любить.

 

Якщо ви перш за все побачили дерева

oly

 

Дерево є важливим символом, що використовується в психоаналітичних тестах. Дерево характеризує наше коріння. Дерева на малюнку, які утворюють міст, означають переживання внутрішнього конфлікту, втрату особистої ідентичності.

 

Першими вас зачепили звірятка за деревами

oly


Більшість із нас у дитинстві знаходили втіху, обіймаючи своїх плюшевих ведмедиків, зайців чи качок. Нам було тепло, безпечно і спокійно. Плюшевий ведмедик - це друг, який розуміє беззастережно.

Однак на зображенні плюшеві ведмедики дещо скручені, і якщо ви побачили їх першими, це говорить про несвідому травму, яка, ймовірно, сталася в дитинстві тоді, коли вам було страшно, а нікого поруч, хто б вас втішив і заспокоїв, не було.

 

Якщо ви побачили череп

uu


Вам важко приймати рішення, особливо в умовах глобальних проблем. Це спричиняє низька самооцінка — ви недостатньо довіряєте собі. Ваша проблема із самооцінкою може бути пов’язана із постійним прагненням довести друзям, рідним, дітям, що ви хороший і вас є, за що любити.

Не переживайте, ви дійсно заслуговуєте любові. Розправте плечі - життя посміхнеться.

 

Тож, що ви побачили першим?...

 Джерело: tsn.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
7
Сміх
7
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)