ПриватБанк блокує доступ до Приват24: клієнтам назвали основні причини

1 Липня 2021 07:50  0  2206

На Вкраїні та у світіПриватБанк блокує доступ до Приват24: клієнтам назвали основні причини

Державний ПриватБанк може закрити своїм клієнтам доступ в інтернет-банкінг Приват24. У фінустанові назвали причини, які можуть послужити приводом для блокування програми на смартфоні або ПК.


ПриватБанк може заблокувати доступ до Приват24, а разом з цим банківські картки та рахунки, якщо вбудована система моніторингу запідозрила можливість реалізації шахрайських схем. Наприклад, якщо виникла підозра, що стороння особа намагається здійснити фінансові операції від імені клієнта Приватбанку. Це можуть бути грошові перекази або оплата послуг, які раніше не проводилися.

 

Заблокувати доступ до Приват24 може також вбудований в інтернет-банкінг антивірус. Якщо він виявить або запідозрить, що в смартфон ПК потрапила шкідлива програма, створена шахраями.

 

Система безпеки Приват24 може заборонити доступ до аккаунту клієнта банку, якщо виявлена ​​дивна активність з нового IP-адреси, з іншої країни і т.п.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
1
Сміх
4
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)