В Україні припинили роботу два основних виробники кисню

22 Жовтня 2021 09:19  0  610

На Вкраїні та у світіВ Україні припинили роботу два основних виробники кисню

МОЗ в терміновому порядку шукає альтернативні джерела поставок кисню


Міністерство охорони здоров'я України в терміновому порядку шукає альтернативні джерела поставок кисню для лікарень. Про це в четвер, 21 жовтня, заявив заступник міністра охорони здоров'я - головний санлікар Ігор Кузін в ефірі телеканалу Рада.

 

«Два основних виробники кисню, які працюють в країні, зупинилися на регламентні роботи. Тому зараз в екстреному режимі проводиться робота з пошуку альтернативних джерел поставок кисню. І ті перебої, які іноді виникають на рівні областей, вирішуються в ручному режимі«, - розповів Кузін.

 

За його словами, поки істотного дефіциту кисню не відчувається. Також у МОЗ розраховують, що вони знайдуть альтернативних постачальників і вирішать проблему з адекватним забезпеченням киснем.

 

Говорячи про ступінь важливості кисню для українських лікарень, головний санлікар наголосив, що в цю хвилю, викликану штамом Дельта, пацієнти стали частіше потребувати кисню, ніж під час попередньої спалаху коронавірусу.

 

«І дійсно ми бачимо, що навантаження на кисень зараз зростає просто в рази«, - сказав Кузін.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
1
Сміх
6
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)