В'ятрович розповів про календар вихідних днів в Україні

13 Листопада в 12:50  0  390

На Вкраїні та у світіВ'ятрович розповів про календар вихідних днів в Україні

Без 8 березня, але з переформатованим 1 травня

 

В Україні зміниться календар святкових днів.

 

Зокрема, планується переформатування 8 березня з Міжнародного жіночого дня на День боротьби за права жінок, причому запропоновано позбавити його статусу вихідного. Про це розповів директор Українського інституту української пам’яті Володимир В’ятрович, пише «Главред».


За словами В’ятровича, 1 травня залишається святом, але не як Міжнародний день солідарності тркдящих, а День праці. Також залишено в силі пропозицію про перенесення вихідного з 9 травня на 8 травня.


- Зараз ми подали цей законопроект на затвердження Кабміну, але, на жаль, він поки не затверджений, тому що він отримав зауваження з боку Міністерства культури, - підкреслив В'ятрович.


За його словами, була досягнута домовленість про проведення широких консультацій для подачі законопроекту як урядового.


- Якщо цього зробити не вдасться, то маємо вже підтримку значної кількості народних депутатів, тому будемо подавати його як депутатський законопроект. Я вважаю, що для країни це буде дуже важливий крок вперед. Це - продовження декомунізації. Тому що ми нарешті повинні припинити жити синхронно з державою-агресором, - додав глава Українського інституту національної пам'яті.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)