Рада запровадила нову класифікацію кримінальних правопорушень

22 Листопада в 18:08  0  510

На Вкраїні та у світіРада запровадила нову класифікацію кримінальних правопорушень

Верховна Рада прийняла закон № 7279-д, яким запроваджено нову класифікацію кримінальних правопорушень.

 

За відповідне рішення проголосували 239 народних депутатів.

 

Документ змінює термінологію в Кримінальному кодексі. Поняття "злочин" раніше використовувалося як узагальнююче, згідно з нововведеннями, тепер буде застосовуватися поняття "кримінальні правопорушення"

 

Законопроект визначає принципи і критерії розмежування кримінальних проступків. Кваліфікацію кримінальних правопорушень змінено на кримінальні проступки, нетяжкі, тяжкі та особливо тяжкі.

 

Заступник глави Нацполіції Вадим Троян пояснив, що закон розвантажить слідчих поліції і дозволить їм зосередитися на розкритті тяжких та особливо тяжких злочинів.

 

"До кримінальних проступків пропонується віднести такі поширені злочини, як некваліфіковані крадіжки, шахрайство, незаконні дії з наркотичними засобами без мети збуту, хуліганство", - уточнив він.

 

Проводити розслідування кримінальних проступків будуть дізнавачі (посадові особи підрозділу дізнання органу Нацполіції).

 

Розслідування кримінальних проступків буде проводитися у формі дізнання зі спрощенням процедури, включно зі скороченям термінів - не більш ніж 72 годин з моменту повідомлення особі про підозру або затримання, або в інших випадках на термін в термін до одного місяця.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)