У Кабміні розповіли про підвищення пенсій деяким категоріям громадян

4 Липня в 06:43  0  1136

На Вкраїні та у світіУ Кабміні розповіли про підвищення пенсій деяким категоріям громадян

Пенсії чорнобильцям з 1 липня буде істотно підвищено - віце-прем'єр Розенко


Міністерство соціальної політики України прийняло рішення про суттєве підвищення пенсій чорнобильцям з 1 липня цього року.

 

Про це повідомляється на Урядовому порталі з посиланням на заяву віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка в ефірі одного з телеканалів.

 

«1 липня відбудеться перерахунок пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму, й істотно зростуть пенсійні виплати чорнобильцям», - цитує прес-служба Розенка.

 

За його словами, сьогодні уряд реалізовує ще одну пенсійну програму: це підвищення пенсій тим, хто має великий страховий стаж, але виходив на пенсію, маючи невеликі зарплати.

 

«Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб з 1 липня становить 1564 гривні. Тобто мінімальна пенсія і виплати тим, у кого їхній розмір залежить від прожиткового мінімуму, зростуть, - цитує прес-служба Розенка. - Ми також прийняли рішення про суттєве підвищення пенсій чорнобильцям з 1 липня цього року».

 

Також повідомляється з посиланням на Розенка, що наступного року відбудеться чергове підвищення пенсій військовим пенсіонерам, а 1 березня 2020 року буде здійснено автоматичний перерахунок пенсій для всіх категорій громадян.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
9
Сміх
3
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

Пологи (г.)