Держпродспоживслужба інформує: профілактика отруєнь грибами

3 Листопада 2021 09:28  0  559

Події містаДержпродспоживслужба інформує: профілактика отруєнь грибами

З давнини гриби вважалися улюбленою їжею людини. У будь-якому виглядівони збагачують та урізноманітнюють меню здорової людини. В той же час треба враховувати й той факт, що вони поганоперетравлюються. Тому вживати їх рекомендується лише людям із здоровою травноюсистемою

 

При захворюваннях шлунково-кишкового тракту, а також людямпохилого віку і дітям доцільно утримуватися від вживання грибів.Про отруйні властивості грибів люди знали з сивої давнини. Оповіді проотруєння грибами передавалися з покоління в покоління. Це призвело дотого, що в деяких країнах Західної Європи виникла упередженість протигрибів взагалі. Період вегетації грибів в Україні досить тривалий: від травня до листопада,тобто складає майже 6 місяців.

 

Однак необхідно враховувати той факт, що різні методи обробки грибів(маринування, засолка, сушка, теплова кулінарна обробка тощо) в більшостівипадків не руйнують їхніх отрут.

 

Отже, нещасні випадки від споживаннягрибів можуть реєструватися протягом цілого року.Слід пам'ятати, що іноді навіть їстівні гриби можуть стати причиноюотруєння. По-перше, це буває у тих випадках, коли збирають та вживають гриби старі,перезрілі або після тривалого зберігання.

 

Гриби відносяться до швидкопсувних продуктів (містять від 84 до 94% води)тому їх необхідно переробляти в день збору. Особливо швидко псуютьсягриби, які зібрані в сиру погоду. Максимальний строк зберігання грибів неповинен перевищувати 24 год при температурі не вище 10°С. Пов`язано це з тим, що зрілі гриби стають чудовим поживним середовищемдля різноманітних мікроорганізмів, зокрема хвороботворних.

 

Крім того, внаслідок біохімічних реакцій (розпад білків) в грибахутворюються отруйні речовини (птомаїни). Подібний процес відбувається у несвіжому м`ясі або рибі.

 

По-друге, дослідженнями за кордоном встановлено, що в деяких видахїстівних грибів (білих, опеньках, лисичках, сироїжках тощо) містяться отруйні нетермостійкі речовини, які при варінні розрізаного м`якуша руйнуються. Ось чому вживання недоварених або таких недосмаженихїстівних грибів може викликати розлади діяльності кишково-шлунковоготракту. Далі, нещодавно були одержані нові дані про наявність та особливістьотруйних речовин у їстівних грибах.

 

Деякі гриби, зокрема зеленуха, гнояк,дубовик-синяк містять отруйні речовини, які в шлунково-кишковому трактіне розчиняються під дією шлункового та кишкового соків. Отож, ці грибиїдять не боячись сумних наслідків.

 

Однак ці речовини легко розчиняються алкоголем, тому при вживанні грибних страв разом з алкоголем може виникати отруєння, нерідко зтяжкими наслідками.У зв’язку з цим необхідно знати та дотримуватись таких профілактичнихзаходів:

 

Збирати в лісі тільки ті гриби, про які ви точно знаєте, що вони їстівні і непробуйте їх на смак;

Не збирайте гриби, навіть свідомо їстівні, у міських парках, скверах,дворах, на місцях звалищ, полігонів,а також уздовж автомобільних ізалізниць;

 

Не збирайте і не їжте гриби переспілі, червиві чи зіпсовані, або дуже молодігриби, у яких нечітко виражені морфологічні ознаки, а також тих, що ростутьпоблизу чи на радіаційно-забруднених територіях, під час посухи грибикраще не брати взагалі;

 

Не залучайте до збору грибів дітей і ніколи не дозволяйте їм пробувати їхна смак;

Не допускати вживання грибних страв дітьми, вагітними та жінками, котрігодують грудьми;

 

Не купувати і не вживати в їжу гриби консервовані, мариновані, солоні,сушені у невідомих осіб на ринках, в місцях стихійної торгівлі, або просто зрук;

 

Не зберігати готові страви з грибів у холодильнику більше доби, а свіжігриби - довше 2-3 днів в морозильнику, якщо він не обладнаний системоюшвидкої, глибокої заморозки;

 

Варити гриби потрібно добре промитими не менш години на невеликомувогні, знімаючи піну і помішуючи. Варіння вважається закінченим, колигриби осядуть на дно, а відвар стане прозорим.

 

Не викидайте недоїдених грибів. Лабораторний аналіз цих грибів приотруєнні допоможе швидше визначити вид отрути, яка потрапила в організм.

 

Пам’ятайте: пильне ставлення до свого здоров’я та здоров’я Ваших близькихоснова для запобігання отруєння грибами.


Начальник управління В.ПОЛЯК

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
1
Сміх
3
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)