Важливо: Про укладання декларації з сімейником

19 Січня 2021 17:20  0  912

Події містаВажливо: Про укладання декларації з сімейником

На своїй сторінці в фейсбук, Анна Дуб, головний лікар ЦПМСД нагадує про правила  укладання декларації з сімейником:

 

Для укладення декларації необхідно при собі мати оригінали документів, що посвідчують особу, а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП).


Для осіб, які досягли 14 років при собі необхідно мати один з таких документів: паспорт громадянина України; тимчасове посвідчення громадянина, посвідку на постійне проживання; посвідчення біженця; посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту.


Для осіб, які не досягли 14 років: свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження; документи, що посвідчують особу та повноваження одного з батьків дитини або іншу особу, яка є законним представником пацієнта.


Лікар заповнює декларацію в електронній формі та обов'язково має її роздрукувати. Один примірник залишається пацієнтові, інший - у медзакладі.


Де б пацієнт не обирав лікаря - у державній лікарні, приватному центрі чи серед ФОП - порядок заповнення та подання декларації незмінний.

 


 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
3
Сміх
4
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)