Про сімейні “фішки” пологівської родини Ігоря та Аліни Сокирко Есть фото

30 Березня 2021 13:18  0  1700

Знай нашихПро сімейні “фішки” пологівської родини Ігоря та Аліни Сокирко

Що ж може претендувати на сімейну традицію? Та все, що завгодно: перегляд новинок кінематографа щосуботи, прикрашання новорічної ялинки або відпочинок на морі. Головне, щоб всі члени сім’ї прагнули з року в рік, з місяця в місяць підтримувати родинне вогнище та насолоджуватися товариством одне одного. І головне не через силу, а через душевне поривання.

 

Сімейні традиції потроху втрачають свою важливість. Однак вони — основа дружніх взаємин і розуміння. Рано чи пізно ми починаємо сумувати за можливістю просто поговорити одне з одним. Складно розуміти, що ти комусь потрібен, якщо особисте спілкування витіснили короткі дзвінки на мобільний, фейсбук, смс-повідомлення, месенджер і скайп тощо.


Родина Ігоря та Аліни Сокирко є ще молодою, чотири роки тому пара вирішила одружитися. Подружжя має маленьку милу донечку, яка щодня надихає серця батьків. Міркуючи про важливість сімейних традицій, одразу згадала про цю чудову та активну родину, адже однією з започаткованих традицій в ній - є виїзд на спільний відпочинок та відвідування різнопрофільних виставок. Останньою з яких стала виставка в Запоріжжі “Зоряні війни”.


- Так дійсно, це вже стало нашою сімейною традицією, виїжджати на відпочинок, в цікаві місця, дякую чоловікові, що знаходить їх. Адже в нашому місті, нажаль немає цікавих локацій для сімейного відпочинку, і отримання нових вражень та емоцій. Перед цією виставкою, ми планували потрапити на виставку роботів-трансформерів із металу, але нажаль так і не потрапили, із-за роботи, - розповідає Аліна.

oly


Що ж цікавого побачили...
Потрапити до виставки було дуже зручно, тому що вона знаходилась в ТЦ "Україна". В приміщенні було тепло та комфортно. На виставці "Зоряні війни", представлено понад 30 артоб'єктів з металу. Багато хто приходив з дітьми. Ми також були з донечкою, вона спочатку боялась роботів, але пізніше їй сподобалось. Юні відвідувачі могли відчути себе пілотами зорельотів, постріляти з гармат, приміряти шоломи та пограти з інтерактивними роботами. Завдяки спеціально написаній програмі, вони їздять, видають звуки, програють мелодії і «розмовляють» з відвідувачами. В маленьких роботів, були корзинки з цукерками, і вони під'їжджали до діток і пропонували поласувати ними.

oly


Також на виставці «Зоряні війни» ми потрапили на «Шоу танцюючих роботів». А фанати "Зоряних воїнів" змогли зробити унікальні фото з самим Дартом Вейдером або імперським штурмовиком. Ми зробили фото з ними обома. Також на виставці працюють професійні фотографи. В них ми замовили фото формату А4 та магніт на холодильник з нашою світлиною на пам'ять. Виставка "Зоряні війни" різноманітна. Вона може бути цікавою не тільки дітям, а й дорослим. Особливо, якщо вони бачили хоча б один фільм зі знаменитої кіносаги. Після виставки ми були на її хвилі, і коли були вже вдома вирішили подивитись пару серій. Роботи дійсно наче з кінофільму. Нам все сподобалось, ми сім'єю гарно провели час.


Хто з родини обирає місця для подорожей?
Девіз мого чоловіка: "Дружина працює вдома, а відпочиває в суспільстві, а ось чоловік навпаки, працює в суспільстві, а відпочиває вдома". Тому його обов'язок організовувати такі відпочинки.


Як та чому вирішили запровадити сімейні “фішки”?
На початку наших стосунків, ми з майбутнім чоловіком обговорили тему сімейних відносин. Адже закоханість проходить, а далі залишаються взаємовідносини. Якщо є прагнення жити щасливим, сімейним життям, то потрібно враховувати, що кожному з членів сім'ї повинно бути комфортно.


Стосовно традицій, ми часто влаштовуємо сімейні пікніки, за якими спілкуємося про наші майбутні плани, що зроблено, а що ще ні. Наша цінність - це підтримувати один одного в усіх починаннях (робота чи просто хоббі), якщо десь відпочиваємо, то стараємось тільки разом. В нашій сім'ї нічого особливого, все, мабуть, аналогічно іншим хорошим родинам.

 

oly

Про нього… найкоханішого
Мій чоловік, це людина слова. З перших днів знайомства бачила в ньому хорошого сім'янина, а не гуляку, відповідального батька для моїх майбутніх діток. Вбачила в ньому сильного чоловіка, адже так склалася доля, що з п'яти років його виховувала одна матір, а у 20 років, коли він вчився в університеті, його мама померла, і він залишився з всіма проблемами віч-на-віч. Без рідних і без родичів… його це не зломило. Мій коханий має безліч різних якостей, за які я його полюбила. І головне, впевнена, що не помилилась в своєму виборі.

 

oly

 По секрету про неї - найкращу дружину у світі…

Я не найкращий чоловік у світі, але знаю точно, що вона найкраща дружина, з якою ми створюємо щасливу сім'ю. Це відповідальний вчинок, який потребує багато часу, сил та енергії, - розповідає голова родини Ігор.


Родина - це перша школа у житті для щойно народженої, нової маленької людини, це середовище, в якому вона вчиться використовувати свої здібності, щоб пізнати цей світ, та навчитися долати труднощі. Все, що ми пізнаємо в дитинстві в майбутньому впливає на наші вчинки.

Особисто для мене родина - це не випадковість, це велике досягнення, засноване на важкій праці та правильному виборі партнера. Моя дружина це і є мій вибір, з її добротою, ніжністю і чуйністю, уважністю та, звісно, безмежним коханням, яким вона могла наповнити весь світ, але дарує мені одному.

 

Щиро бажаємо пологівцям частіше проводити час сім'єю, не зважаючи на карантинні обмеження. Знаходити позитивні нотки, в сірих буднях. Адже кохання воно вічне та все ж варто піклуватися про його підтримку. Дійсно, сімейні традиції повинні існувати в кожній родині і передаватися з покоління в покоління.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

23
Супер
7
Сміх
6
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)