Президент України Володимир Зеленський відвідав Запоріжжя

30 Грудня 2020 09:09  0  903

У регіоніПрезидент України Володимир Зеленський відвідав Запоріжжя

24 грудня президент України Володимир Зеленський відкрив першу частину багатостраждального мосту через річку Старий Дніпро. Будівництво розпочалося ще в 2004 році.

 

До початку президентства Володимира Олександровича міст слугував зоною фотосесій, відеозйомок та жартів містян про корумпованих можновладців.

 

Будівництво запорізького моста входить до програми “Велике будівництво”. Споруда має протяжність 9 кілометрів. Перша її частина дозволяє рухатися автомобілем з Хортицького мікрорайону Запоріжжя на острів Хортиця.

 

Варто сказати, що це розділення потоку буде першим кроком до позбавлення обласного центру від заторів.

 

Однією з інфраструктурних перемог, які влада планує підвести до тридцятиріччя Незалежності України, є запорізький Балковий міст. За словами Володимира Олександровича, національною функцією споруди є об’єднання Заходу та Сходу «однією великою дорогою». Відкрити “мостовий ансамбль” планують у 2021 році.

 

Перебуваючи у Запоріжжі, президент України Володимир Зеленський відвідав також підприємства «Мотор Січ» та «Іскра».

 

Нагадаємо, що будівництво запорізьких мостів було відновлено у 2020р. в рамках програми “Велике будівництво”. Вже у лютому у тендері перемогла турецька компанія, а вартість проекту склала 11,9 млрд грн. Будівництво знову розпочали 10 квітня 2020р.

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
9
Сміх
12
Жах
12
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)