Представники бізнесу Пологівського, Більмацького та Розівського районів погасили понад 2 мільйона гривень податкових боргів

21 Жовтня 2020 15:07  0  220

На Вкраїні та у світіПредставники бізнесу Пологівського, Більмацького та Розівського районів погасили понад 2 мільйона гривень податкових боргів

За січень-вересень поточного року компанії і підприємці Пологівського, Більмацького та Розівського районів погасили недоїмку до бюджетів у сумі 2,2 мільйона гривень.

 

Зокрема, до державного бюджету надійшло 600 тис.грн., до міських скарбниць – 1,7 мільйона.

 

Про це повідомила завідувач Пологівського сектору по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Запорізькій області Юлія Відясова.


Фахівці Пологівського сектору застосовують до боржників заходи по стягненню боргу, передбачені законодавством.

 

Так, з початку року боржникам - юридичним та фізичним особам направлено 180 податкових вимог щодо погашення боргу, по 2 боржникам складено акти опису майна у податкову заставу.


З метою стягнення недоїмки подано до суду 24 позови на суму 500 тис.грн. про стягнення податкового боргу за рахунок вилучення готівки, стягнення коштів з банківських рахунків.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)