Стало відомо, коли в Україні запрацює новий правопис

31 Травня в 07:11  0  861

КультураСтало відомо, коли в Україні запрацює новий правопис

МОН дали роз'яснення щодо використання нової редакції правопису


3 червня 2019 року фінальний текст нової редакції українського правопису буде опубліковано на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук.

 

"З цього моменту (3 червня - ред.) рекомендовано застосовувати норми та правила нової редакції правопису в усіх сферах суспільного життя, зокрема, в офіційно-діловому стилі мовлення", - повідомляється на сайті МОН.

 

Крім того, зараз розробляється план імплементації нової редакції українського правопису. Цим документом, зокрема, буде передбачено терміни та етапи впровадження змін в освітній процес.

 

Як повідомлялося, 22 травня 2019 року Кабмін ухвалив постанову № 437 "Питання українського правопису", якою схвалено нову редакцію українського правопису. Документ підготувала спеціально створена Українська національна комісія з питань правопису, до якої увійшли вчені-мовознавці Національної академії наук та національних університетів з різних регіонів України.

 

У серпні-вересні 2018 року відбулося громадське обговорення пропонованих змін, під час якого надійшло понад 3 тисячі пропозицій від наукових установ, закладів освіти, органів державної влади та місцевого самоврядування, окремих громадян.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
5
Сміх
49
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_040619_1.jpg

 

oez_robota_040619_2.jpg

 

oez_robota_040619_3.jpg

Пологи (г.)