В Україні змінили правила вступу до вузів

29 Грудня в 09:11  0  779

ОсвітаВ Україні змінили правила вступу до вузів

В Україні набули чинності нові правила прийому до вузів на 2019 рік.

 

Так для вступу на медичний, фармацевтичний і ветеринарний напрями будуть приймати сертифікати ЗНО 2017, 2018 і 2019 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов, для них будуть зараховуватися сертифікати тільки 2018 і 2019 років. Про це повідомляє Міністерства освіти і науки.

 

Також з 2019 року змінили строки проведення творчих конкурсів, які відбуватимуться з 1 до 10 липня - до початку подання заяв. Для контрактників передбачена друга сесія творчих конкурсів - з 11 до 22 липня.

 

Водночас немає змін у кількості заяв, які можна подати для вступу на бакалавра (бюджет), - максимум 7 заяв на 4 спеціальності. З 2019 року запрацює механізм першочергового зарахування абітурієнтів до медичних і педагогічних вишів, які готові працювати в сільській місцевості (не менш трьох років).

 

Збільшили кількість спеціальностей з мінімальною кількостю балів для вступу, серед них "Право", "Публічне управління та адміністрування", "Міжнародні відносини", "Міжнародні економічні відносини", "Міжнародне право", "Фармація, промислова фармація". Щоб подати на них заяву, потрібно мати конкурсний бал не менше 130. Водночас для спеціальностей "Стоматологія", "Медицина", "Педіатрія" потрібно мати не менше 150 балів по другому і третьому конкурсних предметів.

 

Також зазначається, що основна вступна кампанія буде проведена в більш компактні терміни. Можливість створення електронних кабінетів буде відкрита до кінця літа, щоб їх могли використовувати вступники на заочну форму.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)