Для власників єврономерів розробляють нові правила

22 Серпня в 09:24  0  1173

АвтоМотоДля власників єврономерів розробляють нові правила

Штрафні санкції відтермінують до кінця року
З 22 серпня 2019 року настає адміністративна відповідальності водіїв та власників автомобілів на іноземній реєстрації за їх використання з порушенням митного режиму.

 

Президентом України ініційовано відтермінування запровадження штрафних санкцій на три місяці, та вже найближчим часом цей невідкладний законопроект буде схвалено. Дату початку застосування штрафних санкцій за несвоєчасне розмитнення “євроблях” відтермінують до кінця року.

 

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк за підсумками наради щодо вирішення питань розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацію на своїй сторінці у фейсбуці.

 

За результатами наради прийнято рішення утворити робочу групу, яка за час відтермінування санкцій має розробити новий законопроект, що врегулює порядок та чіткі, прозорі і зрозумілі правила розмитнення автомобілів, як нових так і бувших у використанні, які знаходяться чи будуть ввезені на митну територію держави.

Робочу групу очолюватиме Владислав Криклій.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

28
Супер
3
Сміх
7
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)