В Україні змінили порядок видачі водійських прав

6 Квітня в 08:32  0  1619

АвтоМотоВ Україні змінили порядок видачі водійських прав

Відтепер скласти іспит можна лише протягом 2 років після закінчення автошколи


Кабінет Міністрів України вніс зміни до низки постанов, пов'язаних з порядком видавання посвідчень і підготовки водіїв, а також акредитації автошкіл.

 

"Запроваджено відеофіксацію складання іспитів зі знань ПДР та навичок навчання. Відтепер під час складання практичного іспиту дії кандидата у водії та екзаменатора фіксуватимуться за допомогою обладнання, що встановлюватиметься в кожній екзаменаційній автівці", - повідомив начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій.

 

Відтепер скласти іспит можна лише протягом 2 років після закінчення автошколи. Раніше на складання іспиту давалося 5 років.

 

В автошколах спрощено механізм акредитації закладів. Її проводитимуть регіональні сервісні центри МВС.

 

Також скасовано обов'язкове придбання в територіальних сервісних центрах МВС бланків свідоцтв про закінчення закладу з підготовки водіїв.

 

"Всі випускники, які закінчили навчання з підготовки водіїв у закладах професійно-технічної освіти, будуть допущені до складання іспитів без додаткового навчання в автошколі", - додав Криклій.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
5
Сміх
3
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

Пологи (г.)