Прах Нестора Махна повернуть з Франції до Гуляйполя

2 Березня в 07:05  0  1379

Новини ГуляйполяПрах Нестора Махна повернуть з Франції до Гуляйполя

Наразі готуються необхідні документи для того, аби розмістити прах Нестора Махна у музеї у сусідньому районі


Про це повідомив глава Гуляйпільської райдержадміністрації Запорізької області Олександр Іщенко, передає видання Гуляйполе.city

 

Підготували всі необхідні документи з перевезення праху Нестора Махна в Гуляйполі. З нашого боку готові всі документи, є заява внучатого племінника Нестора Махна щодо повернення на батьківщину праху його предка", - повідомив Іщенко.

 

За його словами, якщо прах повернуть, то його розмістять у музеї. Наразі Україна очікує остаточної відповіді від французької сторони.

 

"Французька діаспора проти повернення праху. Тому це питання вирішується на рівні міжнародних відносин", - зазначив він.

 

"Наш бренд - це Нестор Махно, історична особистість світового рівня. Тому в ОТГ вже розробили проекти щодо маршруту Нестора Махна, який буде цікавий туристам, створення махновських островів. Звичайно, на їхню реалізацію потрібні кошти", - підсумував Іщенко.

 

Довідка: Нестор Махно - політичний та військовий діяч, командувач Революційної повстанської армії України, керівник селянського повстанського руху 1918–1921 років, відомий анархіст і тактик ведення партизанської війни.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

22
Супер
11
Сміх
6
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

IMG-8f4175348123b405033d340a3cf2e3c8-V.jpg

 

 

 

 

Пологи (г.)