Програма «U-LEAD з Європою» провела курс по підвищенню кваліфікації для працівників ЦНАП

31 Липня в 16:21  0  625

Події містаПрограма «U-LEAD з Європою» провела курс по підвищенню кваліфікації для працівників ЦНАП

Представники Пологівської об’єднаної територіальної громади 30-31 липня проходили тренінговий курс, розроблений експертами Програми «U-LEAD з Європою» по підвищенню кваліфікації працівників ЦНАП.

 

Пологівська громади є учасником впровадження напряму з покращення адмінпослуг для населення та отримує підтримку у створенні та модернізації ЦНАПу.

 

У дводенному тренінгу, який провела тренерка Анна Сарана, взяли участь керівництво громади, працівники Центру надання адміністративних послуг, інших відділів міської ради, виконуючі обов’язки старост і працівники старостинських округів.

 

Тренінгова програма, розроблена експертами напряму з покращення якості надання адмінпослуг «U-LEAD з Європою», включає п’ять модулів:

 

• Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізація власних та делегованих повноважень в сфері надання адміністративних послуг;


• Адміністративні послуги: типові проблеми, належна організація надання;


• Порядок надання адміністративних послуг, насамперед, базових, і параметри якості послуг;


• Ділова етика та взаємодія з відвідувачами центрів надання адміністративних послуг;


• Знання та навички щодо окремих адміністративних послуг та їх груп.

 

Представники громади пройшли навчання з перших трьох модулів, отримали багато корисної теоретичної інформації, яку обов’язково застосовуватимуть у своїй роботі.

 

Наступні модулі передбачають надання учасникам майбутніх тренінгів практичних навичок, зокрема, змогу попрацювати зі спеціальним програмним забезпеченням та робочим обладнанням.

 

Пологівці чекають наступних тренінгів.

 

Також завдяки співпраці з програмою «U-LEAD з Європою» Пологівський ЦНАП має отримати техніку та меблі для облаштування своїх приміщень, щоб процес надання адміністративних послуг населенню був ще зручніший, комфортніший і якісніший.


Джерело: mradapology.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

15
Супер
8
Сміх
8
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)