В Україні заборонили будувати багатоповерхівки у селах

20 Жовтня в 08:36  0  947

На Вкраїні та у світіВ Україні заборонили будувати багатоповерхівки у селах

Кількість поверхів забудови буде залежати від кількості населення, що проживає у населеному пункті


В Україні обмежили висотність житлової забудови в залежності від чисельності населення у населених пунктах.

 

Про це розповів заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе, передає прес-служба Мінрегіонрозвитку. Відзначається, що нові державні будівельні норми з містобудування вступили в дію з 1 вересня 2018 року.

 

" Сільська місцевість забудовується як у містах, хоча не має для цього достатніх інженерних комунікацій, не вистачає соціальної інфраструктури. І ще один важливий критерій – безпека", - сказав Парцхаладзе.

 

За його словами, йдеться про 25-30-поверхові будинки. Коли їх будують, відсутня пожежна безпека, хоча в регіонах немає можливості ліквідувати пожежу в таких висотках.

 

" У нових містобудівних ДБН ввели обмеження щодо житлової забудови населених пунктів залежно від їхньої класифікації та кількості населення, що проживає", - пояснив Парцхаладзе.

Згідно з будівельними нормамами, в сільських населених пунктах із чисельністю до тисячі осіб дозволено виключно садибну забудову. У селах, де живуть понад тисяча - садибну забудову і багатоквартирні будинки заввишки до 12 м (до 4-х поверхів включно).

 

У селищах міського типу висотність можлива до 15 м (до 5 поверхів включно); а в містах із чисельністю до 50 тисяч осіб - до 27 м (до 9-ти поверхів включно). У містах із населенням 50-100 тисяч - до 48 м (до 16-ти поверхів включно). І якщо населення понад 100 тисяч висотність встановлюється з просторового планування. У разі будівництва на складному рельєфі висота визначається з урахуванням цокольного поверху.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Тарас Кот   alt 20.10.2018 20:27
Це ж яким потрібно бути збоченцем, щоб в селі жити в бетонних коробках
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)