З 13 вересня в Україні можуть посилити карантинні обмеження

7 Вересня 2021 11:02  0  986

АктуальноЗ 13 вересня в Україні можуть посилити карантинні обмеження

Посилити карантинні обмеження в Україні можуть вже з 13 вересня. Про такі перспективи розповів Віктор Ляшко. Зокрема, міністерство охорони здоров'я вже передало ініціативу про переведення України до, так званої - жовтої зони, у Кабінет Міністрів. І, урядовці цього тижня прийматимуть рішення, чи посилювати карантинні обмеження. Жовта зона передбачає певні обмеження в проведенні масових заходів та відвідуванні закладів культури.

 

В Україні найбільш небезпечними через коронавірус є три області

Посилити карантин в Україні можуть вже від 13 вересня, перевівши всю країну до "жовтої" зони. Втім, у регіонах, де найгірші показники з коронавірусу, карантин можуть посилити ще більше.

 

Про це заявив очільник парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький на погоджувальній раді 7 вересня.


За його словами, наразі найнебезпечніша ситуація з поширенням коронавірусу у Чернівецькій, Львівській та Вінницькій областях. У згаданих областях можуть посилити карантин, відповідно до "помаранчевої" чи "червоної" зони.

 

"Ситуація епідемічна дійсно в країні погіршується. Ми не єдина країна, це в цілому ситуація у світі. Ми сильно забули про карантинні обмеження… На сьогодні країна наближається до жовтої зони. Помаранчева і червона зона будуть адаптовані тільки в тих областях, де є проблема. Найнебезпечніші сьогодні в плані епідемії три області: Буковина, Львівська область і Вінницька область. Там, наймовірніше, буде змінюватися колір обмежень. Але в цілому поки казати про якесь посилення обмежень в цілому у країні зарано", - висловився Радуцький.

 

Також Радуцький додав, що нині в Україні є можливість вакцинувати від коронавірусу 20 мільйонів людей.

 

 


Джерело: tsn.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
4
Сміх
11
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)