Пішла з життя талановита пологівчанка

15 Вересня 2016 12:04  0  3270

ОсобистістьПішла з життя талановита пологівчанка

Трагічна звістка сколихнула Пологівщину. Вчора ввечері пішла з життя талановита пологівчанка, директор художньої «Арт-студії» (с. Інженерне) Наталія Володимирівна Порада.

 

Біографія: Наталія Порада народилася в Барнаулі (Росія) 26 серпня 1973 року. Через три роки родина переїхала до України, на Пологівщину. Все життя Наталії було пов’язане з творчістю. Вона закінчила Пологівське професійно-технічне училище за спеціальністю «художник-дизайнер», після навчання певний час тут викладала. Навчалася також у Чубарівському училищі за спеціальністю “Бджоловод”. Отримала освіту у Бердянському педагогічному інституті та заочно – в Московському національному університеті мистецтв. Наталія Порада була майстром-керамістом, членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України


Трудова діяльність: працювала в Пологівському БДЮТ, ДШМ, у 2013 році очолила художню «Арт-студію» в селі Інженерне.
Наталія Порада була сповнена креативних творчих ідей, часто представляла Пологівщину на районних, обласних та всеукраїнських фестивалях, творчих конкурсах. Наталія Володимирівна була улюбленицею багатьох дітей, адже з відданністю своїй справі та творчості навчала юних пологівців лепці та малюванню. Робота для неї завжди була на першому місці, однак через хворобу життя різко обірвалося. Ще вчора, попри погане самопочуття, жінка була на роботі. Стан Наталії погіршився, а ввечері стало відомо, що вона пішла з життя.


У жінки залишися два сини - 19 та 22 років.


Прощання з Наталею Порадою відбудеться сьогодні о 13:30 на кладовищі на мікрорайоні ПЛМГ.


Редакція газети “Районка” та працівники культури, народні умільці Пологівщини глибоко сумують із приводу смерті талановитої творчої особистості та висловлюють співчуття рідним і близьким.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)