Вже не Facebook. Названо найпопулярніший у світі додаток для спілкування

10 Серпня 2021 16:40  0  827

На Вкраїні та у світіВже не Facebook. Названо найпопулярніший у світі додаток для спілкування

Раніше Facebook довгий час тримав лідерство, однак китайський додаток впевнено обійшов соцмережу за кількістю завантажень


Соціальна мережа TikTok обійшла Facebook і стала найпопулярнішим додатком для спілкування у світі. Про це свідчать дані звіту Nikkei Asia.

 

Як зазначається, раніше Facebook довгий час тримав лідерство, однак китайський додаток впевнено обійшов соцмережу Марка Цукерберга за кількістю завантажень.

 

Зростання числа користувачів TikTok обумовлене поєднанням факторів, в тому числі глобальною пандемією коронавірусу, яка призвела до переходу на дистанційну роботу та навчання. В умовах самоізоляції додаток знайшов багато нових користувачів серед різних категорій населення та вікових груп, навіть літніх людей.

 

«В той час, як більшість платформ соціальних мереж продовжують боротися з проблемами конфіденційності та шифрування, TikTok, здається, розквітає навіть без цих елементів управління», –зазначає видання.

 

Варто додати, що друге місце рейтингу посідає Facebook, третє – WhatsApp, слідом йдуть Instagram, Facebook Messenger, Snapchat, Telegram, Likee, Pinterest і Twitter. 

 

oly

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
6
Сміх
4
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)