Поп-іт та Сімпл-дімпл: що це за трендові іграшки Есть фото Есть видео

24 Травня 2021 11:10  0  3208

АсортіПоп-іт та Сімпл-дімпл: що це за трендові іграшки

Останнім часом в інтернеті все більше говорять про нові яскраві анстистрес-іграшки сімпл-дімпл (Simple Dimple) та поп-іт (Pop It). Це різнокольорові силіконові формочки з виямками, на які можна натискати.

 

Це удосконалений варіант пакувальної бульбашкової плівки, яку усі знають як найкращий засіб для зняття стресу.

 

Сімпл-дімпл та поп-іт часто плутають, адже обидві іграшки доволі схожі за принципом дії. Проте між ними все-таки є певні відмінності. 

 

Поп-іт
Дослівний переклад назви Pop It – "лопни мене". Ці іграшки схожі на форми для льоду, але мають інше призначення. З силіконовими бульбашками поп-іт можна гратися нескінченно – при натисканні їх просто видавлюють в інший бік. Потім іграшку можна перевернути, і розпочати спочатку.

 

Поп-іт створили для розвитку мілкої моторики і концентрації у дітей. Але набагато частіше їх використовують для досягнення антистрес-ефекту.

 

Як працює іграшка POP IT (поп-іт): дивіться відео

 

На хвилі популярності виробники поп-ітів почали випускати іграшки різних форм, розмірів та кольорів. Крім того, їх роблять частинами й інших аксесуарів, зокрема чохлів для мобільних телефонів та інших пристроїв.

 

Сімпл-дімпл
Назва іншої іграшки Simple Dimple дослівно означає "проста ямка". Ці іграшки дуже схожі на поп-іти, але зазвичай вони меншого розміру. Бульбашок на сімпл-дімплах також менше, але вони можуть бути різного розміру та форми, тоді як на поп-ітах виямки однакові. Доволі часто до сімпл-дімпл прикріплять карабін або кільце, щоб іграшку можна було кудись причепити та носити із собою.

 

Як працюють іграшки Simple Dimple (сімпл-дімпл): дивіться відео

 

Попри те, що поп-іти та сімпл-дімпли з'явилися у магазинах іграшок ще з початку 2010-их років, їхні продажі почали приносити вражаючі прибутки у квітні – травні 2021 року.

 

Що кажуть про поп-іт і сімпл-дімпл

На деяких маркетплейсах в назві іграшок вказують, що вони мають відношення до педагогіки Монтессорі, яка заснована на методі вільного виховання, коли діти самі вчаться і пізнають світ за допомогою розвиваючого середовища і іграшок.

 

Для розвитку дрібної моторики можна використовувати прості предмети - наприклад, запропонувати дитині збирати пазли, нанизувати намистини на нитку, або перекладати горох або квасолю, або ж купити поп-іт. Таким чином, іграшки не тільки знімають стрес, але і розвивають.

 

Більш дорослі тіктокери стали задавати питання про іграшки, тому що не зрозуміли їх суті, знімати відео, де пародіювали нове підліткове захоплення, і навіть самі купили поп-іт, щоб з ним пограти. Потім тенденцію підхопили медіа: видання SRSLY опублікувало в інстаграмі оголошення про вакансії попітера, а The Village розіграло іграшку серед передплатників.

 

Головне питання, які задають старші блогери: невже в житті сучасних дітей так багато стресу, що вони витратили цілі ящики антистресових іграшок. Насправді півтора року пандемії не залишили можливості розслабитися всім: у 2021 році попит на подібні іграшки, в тому числі спіннери з 2017 року, і серед дітей, і серед дорослих досяг максимуму за останні три роки. Експерти пов'язують це з тривогою і невизначеністю, які принесла пандемія.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
3
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)