Сумна звістка: помер Ромео Гаспарян

29 Червня в 08:21  0  10736

АктуальноСумна звістка: помер Ромео Гаспарян

В це не сила повірити…. помер видатний пологівець!

 

Сьогоднішнім ранком Пологи облетіла сумна звістка. Не стало нашого земляка, видатної людини, заслуженого діяча культури України - Ромео Самвеловича Гаспаряна. Ніхто і подумати не міг, що саме так закінчиться поїздка колективу «Союз» до Одеси. Днями у місті проходив творчий фестиваль, в якому брали участь і наші талановиті діти, під керівництвом Ромео Самвеловича.


Вчора відбувся гала-концерт фестивалю.

 

Досвідчений керівник переживав, щоб Пологівський зразковий самодіяльний танцювальний колектив, як завжди, гарно виступив. Вочевидь, нерви призвели до того, що у чоловіка підвищився рівень цукру у крові. Як відомо, чоловік страждав на це останні роки. Він повідомив про погіршення самопочуття рідних, однак ніхто і подумати не міг, що вже вночі талановитого, легендарного творчого керівника не стане….


Він пішов з життя у 65. В це важко повірити. Роман Самвелович разом зі своєю родиною за десятки років праці на Пологівщині виховав, навчив танцю, акторській майстерності тисячі дітей. Колектив «Союз», котрому у 2011 році було присвоєне звання «зразкового» є гордість нашого краю та області. Під керівництвом Ромео Гаспаряна «Союз» неодноразово займав перші місця у різних конкурсах та фестивалях. Багато випускників «Союзу» продовжили справу свого талановитого наставника. Пам’ять про цю Людину, з великої літери, житиме вічно.

 

Висловлюємо співчуття усім рідним і близьким.

Автор: Катерина НІКОЛАЄВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)