Помади з ефектом металік – великий тренд осені 2017

4 Вересня в 06:46  0  1088

АсортіПомади з ефектом металік – великий тренд осені 2017

У осінні колекції макіяжу увійшли помади з металізованим покриттям


Beauty-тренд осені 2017 - "металеві" губи. Однак існують свої правила, як і коли варто користуватись помадою саме з цим відтінком.
Металічні помади чи блиски для губ можуть бути й блискучими, й матовими, але при цьому вони чітко відливають бронзою, золотом різних відтінків, сріблом, платиною і ртуттю. На губах ці засоби мають такий вигляд, ніби сяють зсередини.


Спеціальні помади з ефектом металів вже випустили Dior, а також Maybelline. В осінні колекції макіяжу увійшли помади з металізованим покриттям. Відтінки – від природних до екстремальних, яскравих і темних.


Домогтися ефекту металік на губах можна і без допомоги спеціальних помад. Досить додати трохи блискучого пігменту поверх звичайного бальзаму для губ. У них легка текстура, як у розсипчастих тіней, і на губах вони майже не відчуваються. Пігменти можуть бути абсолютно різних кольорів: від блідих природних до яскравих і темних.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)