Пологівський район потрапив до "червоної зони". Що це означає?

30 Жовтня 2020 11:22  0  5132

АктуальноПологівський район потрапив до "червоної зони". Що це означає?

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 30 жовтня, було оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У засіданні в онлайн режимі також взяли участь заступниця голови облдержадміністрації Олена Теряєва, керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, заступник директора Департаменту – начальник управління планування та з питань запобігання надзвичайних ситуацій і організаційної роботи Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької облдержадміністрації Андрій Булавінов.

 

У «червону» зону потрапив Пологівський район. Інші адміністративні території Запорізької області залишаються у «помаранчевій» зоні.

 

Нове епідемічне зонування починає діяти з 00:00 години 2 листопада.

 

У "червоній" зоні карантину діятимуть такі обмеження:

 

  • Заборонено посадку пасажирів до транспорту приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення (дозволено лише висадку з транзитного транспорту);
  • Заборонено відвідувати установи, що надають соціальні послуги (окрім тих, які надають послуги екстрено);
  • Заборонений прийом відвідувачів суб'єктами господарювання в сферах культури, кінотеатрами, закладами громадського харчування, ТРЦ, іншими закладами розважальної діяльності, спортзалами, фітнес-центрами. Також, в закладах торговельного та побутового обслуговування населення (крім торгівлі продуктами харчування, паливом, засобами гігієни, ліками, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами, насінням та садивним матеріалом; банківської і страхової діяльності, медичної, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, обслуговування і ремонту транспортних засобів, техобслуговування, реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонтів комп'ютерів, побутових виробів і предметів особистого користування, об'єктів поштового зв'язку).
  • Особливий порядок навчального процесу та роботи громадського транспорту встановлюватиме регіональна комісія.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

23
Супер
17
Сміх
226
Жах
51
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)