Пологівський ЦПМСД отримав два кисневі концентратори

13 Травня 2021 14:02  0  693

Події містаПологівський ЦПМСД отримав два кисневі концентратори

Важливу меценатську допомогу КП «Пологівський ЦПМСД» ПМР надав сьогодні генеральний директор ТОВ «Семенівське» Володимир Сизоненко.

 

Два кисневі концентратори об’ємом по 10 літрів були доставлені до денного стаціонару та передані головному лікарю підприємства Анні Дуб.

 

За словами Володимира Григоровича, немає нічого ціннішого, ніж здоров’я та життя людини, тому варто постійно піклуватися про покращення надання медичних послуг мешканцям громади.

 

Меценат висловив подяку Анні Дуб та її команді за величезну та нелегку роботу, яку вони проводять в боротьбі з COVID-19. Володимир Сизоненко запевнив, що й надалі підтримуватиме міського голову Юрія Коноваленка у допомозі медикам.

 

- Ми маємо розуміти, що COVID-19 прийшов до нас надовго і це дуже страшна хвороба. Тому бережіть свої родини та будьте уважними до себе, - наголосив меценат.

 

Як повідомила Анна Михайлівна, поки що концентратори передані на центральний склад КП «Пологівський ЦПМСД» ПМР. При потребі вони передаватимуться на структурні підрозділи (амбулаторії, фапи) та пацієнтам.


Джерело: mradapology.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
3
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)