Пологівським призовникам тепер доведеться проходити обсервацію

7 Жовтня 2020 14:09  0  514

Події містаПологівським призовникам тепер доведеться проходити обсервацію

Цього року осіння призовна кампанія щодо призову на строкову службу стартувала з 1 жовтня.
У Пологівському міськвійськоматі нагадують, що на військову строкову службу закликатимуть юнаків від 18 до 27 років включно.

 

Цьогоріч призовною компанією буде охоплено близько 400 юнаків Поліг та району.

За планом необхідна кількість строковиків - 27 осіб.
Наразі долучено - 20 чоловік.

 

Термін служби - один рік для осіб з вищою освітою, півтора року для осіб без вищої освіти.

 

Про особливості призовної компанії розповів тимчасово виконуючий обов'язки начальника призову Пологівського військомату Юрій Кальченко.

 

"Відсутність повістки не є причиною неявки до військкомату. З дня оголошення початку призовної компанії призовник повинен в 10-денний термін з'явитися до військового комісаріату за місцем реєстрації.
У разі неявки призовника до місцевого комісаріату проводяться розшукові заходи щодо місця знаходження даної особи представниками військового комісаріату, місцевої влади та правоохоронних органів", - резюмує Юрій Іванович.

 

У випадках коли призовник має проблеми із здоров'ям, під час проходження військово лікарської комісії встановлюється його придатність або ж непридатність для проходження військової служби.

 

Юнаки, які мають право на відстрочку від проходження військової строкової служби повинні це право підтвердити необхідними документами у військовому комісаріаті.

 

- Хочеться заспокоїти батьків. Адже досить часто матері впадають у відчай ховаючи своїх синів від призиву, не вважаючи за потрібне аби їх сини служили в армії. Такі батьки аргументують свої дії неналежними умовами в армії. Порівнюючи умови радянської армії та теперішньої, умови явно стали кращими, адже досить часто військомат дозволяє самостійно призовникам вибрати місце для проходження служби, аби бути ближче до рідного міста, також зараз немає дідівщини, кожен виконує свої прямі обов'язки. Ми враховуємо всі бажання призовників, аби вони з радістю несли свою службу. Тому, батькам немає причин аби хвилюватися за свою дитину. Аби наша країна була гідною, кожен громадянин повинен виконувати свої обовязки, - додає Юрій Іванович.

 

Нагадаємо, що за ухилення від військово строкової служби передбачена відповідальність згідно статті 339 кримінального кодексу України.

Військовослужбовці строкової служби участі в операції об'єднаних сил не приймають.

 

Службу проходять виключно в місцях постійної дислокації військових частин.

 

По прибуттю до навчальних центрів строковики будуть проходити двотижневу обсервацію.

 

Всім, хто буде призиватися до армії, будуть робити експрес-тести для виявлення можливого захворювання COVID-19.

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
3
Сміх
5
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)