Пологівському аматорському колективу “БравО” - аплодувати стоячи

8 Липня в 08:07  0  547

Події містаПологівському аматорському колективу “БравО” - аплодувати стоячи

Перший літній місяць подарував море позитивних емоцій від участі в конкурсах учасникам зразкового аматорського театрального колективу «БравО» КУ «Пологівський районний Будинок культури» ПМР.


Але все по черзі.
Ми вже писали про першу перемогу у II Всеукраїнському багатожанровому конкурсі фестивалі «Чарівний Світ», де «Брависти» стали лауреатами І премії за виставу «День народження вовка…», а учасниця розмовного жанру Семененко Анна також стала лауреатом І премії (молодша група колективу).


А далі ще цікавіше.
15 червня колектив взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі SOUL, де став лауреатом І премії у номінації розмовний жанр з мініатюрою «От у нас на хуторі».


Учасниця молодшої групи Злата Хілько взяла участь у Міжнародному дистанційному конкурсі «Літнє рандеву в Одесі» і стала лауреатом II премії.
26 червня відправили заявку на участь у 5 Всеукраїнському фестивалі “ЗлатаФест - Золоті Таланти України! Наші діти - це наше майбутнє!" та посіли І місце також за виставу «День народження вовка..».


27-28 червня на VI Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Жемчужина у моря» в м.Одеса взяли участь та отримали звання лауреатів І ступеня за виставу «Витівки кролика Пітера», в цьому конкурсі також у розмовному жанрі Ключко Дар’я та Мартищенко Віталіна стали лауреатами II ступеня.


28 червня в м.Києві проходив III Всеукраїнський багатожанровий конкурс-фестиваль «Чарівний Світ», в номінації «Театр одного актора» Кілімова Катерина стала лауреатом першої премії.


Та вже 4-5 липня в м.Дніпро наймолодші учасники колективу - Семененко Софія, Карпенко Ірина, Ключко Анна у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому фестивалі-конкурсі «ЖАР ПТИЦЯ» в розмовному жанрі з цікавою мініатюрою «Кусючий собака» посіли І місце.
Ось такий насичений в нас «КАРАНТИН»


Ще маємо багато сюрпризів для своїх шанувальників. Але це все попереду. Тож чекайте на новини, повідомляє керівник колективу Марина Гаспарян.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)