Пологівські творчі колективи дали звітний концерт «Окрилені творчістю»

19 Червня в 11:55  0  1144

Події містаПологівські творчі колективи дали звітний концерт «Окрилені творчістю»

15 червня в КЗ «Пологівський ЦКД «Гірник» Пологівської міської ради під гаслом «Окрилені творчістю» звітували колективи для підтвердження звань «народний» і «зразковий»:

 

Tеатральний колектив комунального закладу «Пологівський центр культури і дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради (керівник колективу Катерина Кодак), зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз» комунальної установи «Пологівський районний будинок культури» Пологівської міської ради (керівник колективу Армен Гаспарян).

 

Оцінювали виступи колективів члени обласної атестаційної комісії Анна Кірейко-Ішмаметова, Алла Рушинець, Юлія Вовк.

Народний аматорський театральний колектив протягом багатьох років заслужено користується любов’ю місцевих жителів.

 

Цей колектив утворено у 1979 році, а звання «народний» йому присвоєно у 1996 році.

Народний театральний колектив під час концерту показав виставу «Нові пригоди Колобка», один з уривків всім відомої вистави «Фараони», уривок з вистави «Любо-Дорого», уривок з казки на новий лад «Дюймовочка», уривок з вистави «Нові вуха для короля», виступив гурт читців народного театру з «Асорті від Глазового».

 

Заступник міського голови Сергій Колісник привітав аматорів сцени і вручив керівникові театрального колективу Катерині Кодак Сертифікат про те, що колективом дано звітний концерт, побажав колективу гастролей, аншлагів і нових творчих звершень.

 

Провідний методист традиційних жанрів художньої самодіяльності відділу інформаційно-аналітичної роботи, народної творчості та аматорського мистецтва комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради Юлія Вовк виступила від імені членів комісії і подякувала колективу за роботу, проаналізувала виступи і висловила думку членів комісії, що вони будуть клопотати перед Департаментом культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації підтвердити театральному колективу звання «Народний».

 

Хореографічному колективу «Союз» Пологівського районного будинку культури звання «зразковий» присвоєно у 2011 році.

На звітному концерті колектив представив хореографічні композиції: «Запрошуємо до танцю», «Аджарський народний танок», грузинський народний танок «Кінтаурі», «Грузинський стилізований», «Квіти Вірменії», вірменський танець «Тростиночка», «Хіп-хоп», хевсурський народний танець, «Цукерки», «Козаки», український танок «Одна-єдина», «Я до тебе горнусь, Україно».

 

Зі словами вітань до учасників «Союзу», до їхніх батьків та керівника Армена Гаспаряна звернувся міський голова Юрій Коноваленко

Він подякував за роботу, побажав здоров’я, нових здобутків і вручив колективу Сертифікат, що засвідчує – колектив дав звітний концерт «Окрилені творчістю».

 

Заслужений працівник культури України Анна Кірейко-Ішмаметова також звернулася до учасників колективу з привітаннями.


За підтримки Пологівської міської ради в ЦКД «Гірник» цього ж дня звітував на підтвердження звання «народний» хоровий колектив Новоселівського сільського будинку культури Федорівської сільської ради (керівник колективу Валентин Чуча).

 

Після звітного концерту члени атестаційної комісії надали керівникам усіх колективів методичні рекомендації для підвищення мійстерності виконання, дали поради щодо підбору репертуару.

 

Захід проведено, дотримуючись тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

 


Джерело: mradapologu.com

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
3
Сміх
2
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)