Команда пологівських школярів виборола звання чемпіонів України Есть фото

6 Жовтня 2021 09:47  0  1057

Знай нашихКоманда пологівських школярів виборола звання чемпіонів України

Команда юних рятувальників старшої групи гуртка «Школа безпеки» КУ “Пологівський ЗЗСО І-ІІІ ст.” №5 взяли участь у Всеукраїнському спеціалізованому таборі “Юний рятувальник”. Змагання проходили у Львівській області з 19 по 26 вересня

 

До команди входили Єфименко Іван, Гаврилюк Владислав, Лингур Марко, Гармаш Ангеліна, Холодний Артем, Гранкіна Єлизавета, Панасенко Григорій. Керівники: Носко Світлана, Кирилова Людмила.

 

На змагання у ДЦ «Росинка» Жовківської міської ради з’їхалися учасники гуртків «Школа безпеки» із 18 областей України.

 

«Змагання тривали 7 днів, перед кожним випробувальним етапом нам проводили майстер-класи. Потім ми повинні були виконати певні завдання», — ділиться Ангеліна Гараш. — Ми гасили пожежу, допомагали потерпілим, робили переправи та переплавляли постраждалих. Також були водні естафети: ми плавали на катамарані з веслами, шукали людей в імітованій лавині за допомогою біпера».

 

Під час змагань учасники вчилися, як діяти в різних надзвичайних ситуаціях. Кожен майстер-клас проходив за окремою програмою, серед яких були одягання бойового одягу, робота з пожежним спорядженням та обладнанням, розгортання пожежних рукавів, робота з вогнегасниками. Після майстер-класів відбулася естафета “Рятувальні роботи в зоні пожежі”, де наша команда виборола І місце у старшій віковій категорії.

 

oly

 

«Майстер-класи і самі змагання були дуже цікавими, нас навчали важливим речам, які можуть знадобитися в майбутньому. Після цих змагань я впевнений у собі та у своїх силах за будь-яких ситуацій», — розповів нам Владислав Гаврилюк.

 

Пологівчани мали змогу прогулятися Львовом та зануритися у атмосферу особливого, відвідали екскурсії.

 

Майстер-клас “Безпечні мандри” був присвячений безпечному туризму у незнайомій місцевості та проходив за окремим графіком:
технічні прийоми подолання природних перешкод при пошуку та транспортуванні постраждалих в умовах природного середовища;
визначення GPS координат;
транспортування постраждалого;
орієнтування на місцевості;
- надання домедичної допомоги при травмах.


Останньою була проведена ділова гра “Я рятувальник”, де команда із Поліг також завоювала І місце. Окремо проводились конкурси «Міс і містер рятувальник» та конкурс патріотичної пісні, в яких взяла участь Гармаш Ангеліна.

 

oly

 

За словами Єфименка Івана, учасника змагань, до цієї перемоги вони йшли 6 років. Тому емоції від чемпіонства зашкалюють, а сам факт — надто важливий для кожного.

 

Ми щиро вітаємо переможців та бажаємо натхнення до нових звершень!

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)