Пологівські лісники розпочали посадку лісу

9 Листопада 2020 13:46  0  452

Події містаПологівські лісники розпочали посадку лісу

Напевне, не потрібно наголошувати на важливому значенні лісу для суспільства. Але хочеться нагадати про значення лісівничих професій, про важливість тієї роботи, яку виконують лісівники і люди, причетні до такої благородної справи. Саме вони за своїм фахом і покликанням знають ліс зблизька, піклуються про нього, дбають про його збереження і примноження. У будь-яку пору року їх щоденна праця є нелегкою і дуже відповідальною.


З чого починається ліс? З його посадки.


Цієї осені ДП «Пологівське ЛМГ» розпочало посадку лісу. В планах лісхозу висадити 101 га лісу. Для посадки використовується сіянці акації, дуба, ясеня та клена. Також використовується насіння дуба, для висівання. Вже було зібрано більше ніж 1500 кг жолудя.


Чому у багатьох складається думка, що «лісники не садять ліс»? Певно ж, тому, що на новостворених посадках вони шукають півметрові саджанці дерев, не знаючи, що ліс садять сіянцями дуба висотою 12-20 сантиметрів, а акації – всього лише 8-10 сантиметрів.

 

І для отримання якісних, високопродуктивних лісових насаджень потрібно впродовж декількох років дбати про молоді культури, створюючи сприятливі умови для їх росту й розвитку, проводити своєчасний догляд, знищуючи бур’яни, трав’янисту рослинність і поросль малоцінних порід.

 

Якщо на ділянках спостерігається менше 85-ти відсотків приживлюваності сіянців, то виконуються роботи з доповнення лісових культур.


Крім погодних умов, на ріст насаджень впливає й багато інших чинників: пошкодження шкідниками, інфекційними хворобами, дикими тваринами тощо, з чим доводиться боротися лісівникам.


Глибокі знання, практичні навички, лісівнича інтуїція, працелюбність і любов до лісу – запорука могутнього і гарного лісу. Лісові культури, а особливо в східних областях, без допомоги людини рости не будуть, - повідомляють в Державному підприємстві "Пологівське Лісомисливське господарство".

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

20
Супер
2
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)