Всеукраїнські шкільні наукові змагання: Corteva назвала переможців - серед них пологівські ліцеїсти

23 Листопада 2021 09:37  0  765

ОсвітаВсеукраїнські шкільні наукові змагання: Corteva назвала переможців - серед них пологівські ліцеїсти

Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголошує переможців всеукраїнських шкільних змагань з агробіології в рамках освітньо-грантової програми Scientibattle, започаткованої з метою сприяння популяризації агробіологічних наук серед школярів та школярок та розвитку їхнього потенціалу у сільському господарстві.

 

Трійка переможців розділить подарунковий фонд — обладнання для кабінетів хімії та біології та отримає заохочувальні подарунки від Corteva Agriscience, йдеться у повідомленні компанії.

 

Загалом на програму Scientibattle було офіційно зареєстровано 150 команд або майже 1200 учнів із шкіл населених пунктів до 100 000 осіб із 24 областей України. Наукові змагання проходили у формі онлайн вікторин, питання яких були сфокусовані на агробіологічних предметах з метою допомогти розширити уявлення учнів та учениць щодо реалізації власного потенціалу у сільськогосподарських науках.

 

Трійка лідерів:


1 місце – команда «Зелений шум», Жашківська спеціалізована школа №1, м. Жашків Черкаської області.

2 місце – команда АGROGIRLS, Пологівський ліцей «Основа», м. Пологи Запорізької області.

3 місце – команда «Екобум», Солонянський ліцей, смт. Солоне Дніпропетровської області.

 

«Глибокі знання з агробіологічних наук дозволяють зрозуміти, за якими законами існує світ, чому потрібно дбайливо ставитися до навколишнього середовища і чому сучасний агробізнес націлений на збереження та примноження природних ресурсів та сталий розвиток. І для молоді інтерес до агробіології — один із шляхів до роботи в сільському господарстві, що дуже важливо для компанії Corteva, яка вважає залучення молоді до сільськогосподарських практик однією із власних Цілей сталого розвитку 2030 року та можливістю зберегти продовольчу безпеку у світі», зазначила координатор проекту « Scientibattle», консультант із корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Україні Наталія Гузенко.

 

У рамках Scientibattle Corteva також надала п'ять грантів на загальну суму 67 тисяч гривень для підтримки аграрних шкільних проектів у Черкаській, Херсонській, Рівненській, Миколаївській та Донецькій областях.

 

Для довідки: Corteva Agriscience – це публічна, глобальна, виключно сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найбільш повне портфоліо в галузі, включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності.

 

Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, а також маючи значні можливості для зростання, компанія прагне працювати із зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов'язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont.

 

 

 

 


Джерело: agroportal.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
2
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)