В пам'ять про Петра: його роботи прикрашають будинок Максима Галкіна і президента Білорусі Олександра Лукашенка Есть фото

28 Вересня 2021 08:42  0  6923

ОсобистістьВ пам'ять про Петра: його роботи прикрашають будинок Максима Галкіна і президента Білорусі Олександра Лукашенка

Ось які скульптури прикрашають будинок Максима Галкіна і президента Білорусі Олександра Лукашенка. Зроблені вони руками пологівського коваля Петра Хмельова.

 

 

 

Петро Хмельов - займався ковальським ремеслом більше 10 років. Талант робити з заліза скульптури, називає даром від Бога! За фахом же чоловік - водій. Його залізні творіння займають почесні місця у таких відомих персон, як пародиста Максима Галкіна і президента Білорусі Олександра Лукашенка.

 

Є прекрасні скульптури і в нашому місті. Такою, оздоблений вхід до аптеки по вул. Магістральній. Пантера - у центрі міста на території біля автовокзалу. А залізний лицар прикрашає подвір'я приватного підприємця Дмитра Колісника. 

 

Його товариш і колега з ковальської справи - Павло Руденко. Він також у ковалях близько 10 років.

 

На жаль цього тижня тяжка хвороба забрала життя Петра.

 

Нагадаємо, прощальна панахида вiдбудеться 28 вересня о 12 годинi.

 

За адресою: м. Пологи, вулиця Магiстральна, 484.

 

 

  

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

19
Супер
1
Сміх
3
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)