Скульптури пологівського коваля прикрашають будинок Максима Галкіна і президента Білорусі Олександра Лукашенка Есть фото

4 Жовтня 2018 14:42  0  4162

ОсобистістьСкульптури пологівського коваля прикрашають будинок Максима Галкіна і президента Білорусі Олександра Лукашенка

Ось які скульптури прикрашають будинок Максима Галкіна і президента Білорусі Олександра Лукашенка. Зроблені вони руками пологівського коваля Петра Хмельова.

 

 

 

Петро Хмельов - займається ковальським ремеслом більше 10 років. Талант робити з заліза скульптури, називає даром від Бога! За фахом же чоловік - водій. Його залізні творіння займають почесні місця у таких відомих персон, як пародиста Максима Галкіна і президента Білорусі Олександра Лукашенка.

 

Є прекрасні скульптури і в нашому місті. Такою, оздоблений вхід до аптеки по вул. Магістральній. Пантера - у центрі міста на території біля автовокзалу. А залізний лицар прикрашає подвір'я приватного підприємця Дмитра Колісника. 

 

Його товариш і колега з ковальської справи - Павло Руденко. Він також у ковалях близько 10 років.

 

Обидва чоловіки взяли участь в першому фестивалі ковальської майстерності, що пройшов 22 вересня у Токмаку, їхні скульптури стали найкращими!

 

Про володарів вогню та таємниці сучасного ковальства дізнавайтесь у наступному номері Газети.

 

  

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)